Cinnet geçiren genç nişanlısını ve annesini öldürdü

ÇOK ÖFKELENDİ İzmit’te önceki gece yine bir cinnet olayı yaşandı. Cedit Mahallesi’nde yaşanan olayda nişanlısı ve kayınvalidesi ile tartışan Barış K...

ÇOK ÖFKELENDİ

İzmit’te önceki gece yine bir cinnet olayı yaşandı. Cedit Mahallesi’nde yaşanan olayda nişanlısı ve kayınvalidesi ile tartışan Barış K. isimli şahıs öfkesine yenik düştü. Nişanlısı Hatice Vanlı (17)’yı 6, annesi Serap Atak (42)’da 4 yerinden bıçakladı.

 

İKİSİ DE ÖLDÜ

Yaralılardan Hatice Vanlı Kocaeli Devlet Hastanesi’ne, Serap Atak ise Seka Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hemen ameliyata alınan iki kadın da doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

 

ZANLI TUTUKLANDI

Olayın hemen ardından kaçan sanık ise sabaha karşı 04.00 sularında babaannesinin evinde yakalandı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan genç adamın, Hatice Vanlı ile yaklaşık 1 yıl önce nişanlandığı, ancak hem genç kız ve hem de annesi ile sık sık tartıştığı öğrenildi. Ölen iki kadının cenazesi dün toprağa verildi.

10 Ocak 2015 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

05

gökay ergöl - İnsanlarla kurulan neredeyse bütün bağlar bir kirlenme, bir pislenmedir..

Her nasıl olursa olsun karşılık beklemeden yapılan o iyilikler mutlaka unutulur.İnsan aklı ve zekası, bu gerçeği görmeyi her zaman redderek yaşamının keyifine bakar..

Bütün ruhumla iyi bir insan olmayı arzuladım...Buna asla izin verilemez.Ne zaman adi ihtiraslara teslim olursan, o zaman insanlar seni över ve teşvik ederler.İş bitirici olmak,etrafında çok yerde iş bitiren tanıdıkların olması,iş bitirmek için kahverengi kapalı zarflar dağıtmak ,mücevher tutkusu, para, mal mülk, bunların hepsi saygı gören itibar edilen yanına koşulması gereken şeylerdi.

Geriysen, ilerlersin.. Paran yoksa ya da bittiyse çalışır, kazanırsın. Yeterli zekan ve sana küçükken sunulmuş yeterli ahlakın varsa her şeyin bir nedeni olduğunu bilir, bulmaya çalışır ,en azından bir kere dinlemeye çalışır öyle gidersin.

Pahalı mücevherler,daha çok elbise,çanta ,daha büyük bir ev !!..

İnsanın hayata adım atar atmaz kendisini içinde bulacağı özü bu tür insanlarla dolu maskeli balo hakkında haberdar edilmemesi affedilmez..Zira medeni hayat dedikleri ,avukatlarla, müşavirlerle,doktorlarla kısacası öğretimli insanlarla karşılaşılan maskeli balodan başka birşey değildir.Göründükleri kişiler değildir bunlar,yüze gülen sahte sevgileri,sahte sevmeler kibar davranış ve saygın konuşmalar pahalı elbiseler giymek bu maskelerin en belirgin özellikleridir.Bunların,aynı kişiyle uzun süre beraberlikten olan bıkkınlıkları,daha kariyerli, daha güçlü insanların yanında yer almak istemeleri tiksinti verici ortak özelliklerindendir.

Yaparken utanmadığın şeyleri başkası duyacak diye utanıyorsan ahlaksızlığın tanımı tam da budur.

O zaman alt edin bugünün minik efendilerini,Alt edin küçük kurnazları,acınası rahat düşkünlerini.Boyun eğmektense umutsuzluğa düşün daha iyi.

En yüksek umutlarını kaybeden otellerde sinemalarda kendilerini soylu takımı gören pahalı elbiselileri tanıdım ben.Şimdi kara çalmaktalar tüm yüksek umutlarına. Artık küstahça yaşıyorlar , güç sevdası için ve ertesi güne dair hedefleri bitmiş neredeyse.Şimdi yerlerde sürünüyor ruhları ve kirletiyorlar dokundukları herşeyi..

Bir zamanlar kendilerinden, kendilerine benzeyen bir başka beden yaratmayı düşünüyorlardı ama daha büyük ev, mal mülk,güçlü ve iş bitirici insanlarla olmayı seçtiler şimdi. Kahramanları ,onlar için artık bir kasvet ve dehşet ! Ve döndüm sırtımı neyi kastettiklerini öğrendikten sonra para için pazarlık yapmaya çalışan bu ayak takımına.

Saat başı, her gün, haftada ya da yılda bir meydana gelen küçük büyük talihsiz olayları,bütün hesaplamaları boşa çıkaran aldatıcı umutları ile hayat , tiksindirmesi gereken şeylere öylesine açık bir şekilde damgasını taşır ki, insanın bunların farkına varamadığını anlaması çok güç olur...

Hayatın geneli,sürekli aldatma ve aldanıştır.Ve ne olursa olsun var olan hiçbir şeyin çabamıza değmediğine, bütün uğraş ve yaptığınız iyiliklerin geçici,unutulup gideceği asla unutulmamalıdır..

Hayat aslında bir neşe pınarıdır.. Ama lanetlenmiş iş bitiricilerle ,rüşvetcilerle mal mülk istifleyicilerle haklarından fazlasını isteyen, gözlerini hırs bürümüşler de bu pınardan içmeye kalkınca tüm pınarlar zehirlenir, bozulur..

Artık rahat konuşun soytarılar , çalgılarınız sustu ama bitmez o acılar ;

Bir yanı yangın yıkım bir yanı yoksul yetim bir yanı dökülür eğlencelerde pul pul, kristal karışım halinde bir İstanbul... Uyanır tespihiyle güne duasız başlamaz inanır allaha arapça , küçücük kızın okul parasına el koyar ama Türkçe...

Kimbilir biz şimdi nelerin neresindeyiz ?Karlı karanlıkta yalnız,ince ince ölmek bilir misin ? Ölmek birşey değil...Söyle daha iyi vursun o hınzır iş bitirici , güya ahlak koruyucusu...O koca gürültülü ahlak yutturmacaları ,cilalı yalanlar ve herkesten gizleyip saklamalar,!

Bre güce aşık , bodur tavuklar...

Adamı tutup götürüyorlar gecelerini burnundan getirmeye çalışıyorlar...Kendi bütün alçaklıklarını herkesten saklaya saklaya adama yüklemeye çalışıyorlar..

Resimler sakal saldı. Yaldızlı albümlerde kaldınız artık..

Günden güne daha çok koyulaşan o gözaltılarınızda....

Geceyi bir daha yaşamak kolay ama bu adamı bir daha öldürmek zor ..

O koca gürültülü ahlak yutturmacaları ,cilalanmış yalanlar, iyi günlerde hiç yanından ayrılmayan soytarılar! Çevresini kullanıp iş bitirenlerin,güzel günlerdeki sözlerle arazilere konup bire dört kazanan vurguncuların , bunla doymayıp küçücük kız çocuğunun okul parasına bile el koyan bodurların sahte olmayan hayatları !!

Yanıtla . 0Beğen 10 Ocak 17:29
04

gökay tufan ergöl - ne çekti kimbilir...neden kaçıyorsun kafana sık gitsin napıcan hapiste artık onca sene..

Yanıtla . 0Beğen 10 Ocak 17:29
03

Emine uslu - Vefat eden iki kişinin arkasından böyle konuşulması doğru değil Serap bu hayatta devamlı hastalıkla yoklukla sarhoş kocası ile mücadele etti

Yanıtla . 0Beğen 10 Ocak 17:29
02

Katiller Asılsın - Aileyi 20 yıldır tanıyoruz.Aynı mahallede yaşıyorduk.Bu halası denilen şahısın önce nasıl bir kadın olduğu araştırılsın öğrenilsin sonra konuştukları haber yapılsın.Ölmüş insanların arkasından böyle kara leke atılması doğru mu yada etik mi? Gazetecilik anlayışı bu mu? O iki insan ne acılar çekti ne sefalet çektiler hangisini öğrendiniz de konuşuyorsunuz.Tertemiz çocuk denmiş kafaya bak tertemiz çocuk dediğiniz 2 kişiyi katletti . Halası madem çok doğru bir insan 16 yaşında kızın başkasıyla birlikte olduğunu bildiği halde hiçbirşey yapmaması doğru mu ? Çok yalan var bu anlatılanların içinde adam gibi araştırın sonra yazın.

Yanıtla . 0Beğen 10 Ocak 17:29
01

emrekaracan - Yazılanlar abartıdan ibaret.. Aileyi tanıyorum babası hiçbir sorumluluğu yerine getirmeyen alkolik adamin biri vefat eden ilk çocuk da kaza sonucu vefat etmiştir hirsizlik falan söz konusu değildir ölmuş gitmiş insanlarin arkasından bu tarz konusmalar hic yakismio bi de hala olacaksin yazik çok yazik....

Yanıtla . 0Beğen 10 Ocak 17:29
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR