90 yeni doktor geliyor!

10’u uzman 70 doktorun atamaları yapıldı, eylül ayında ilimizde göreve başlayacaklar. Bakanlık ayrıca önümüzdeki günlerde açıktan atama yöntemiyle ili...

BÜYÜT

10’u uzman 70 doktorun atamaları yapıldı, eylül ayında ilimizde göreve başlayacaklar. Bakanlık ayrıca önümüzdeki günlerde açıktan atama yöntemiyle ilimize 20 hekim daha gönderecek.

 

ACİLLER RAHATLAYACAK

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Hasan Aydınlık, ilimize atanan 60 pratisyen hekimin kamu hastanelerinin acil servislerinde görevlendirileceğini, böylelikle acillerdeki sıkıntının ortadan kalkacağını söyledi.

 

EL CERRAHİSİ UZMANI

İlimize yeni atanan uzman doktorlar içinde El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Ortopedi ve travmatolji uzmanı Doç.Dr. Semih Taka da bulunuyor. Önümüzdeki ay derince Hastanesi’nde göreve başlayacak olan Doç.Dr. Taka, ilimizde bu branşta görev yapan ilk hekim olacak.

22 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR