2. EL KİTAP MARKET ve Nota Müzik Evinden Büyük Başarı

İlimizin en geniş kitap arşivine sahip olan 2. EL KİTAP MARKET halkın ve özellikle öğrencilerin büyük ilgisini görüyor.Fiyat polkitikasındaki kaliteli...

BÜYÜT

İlimizin en geniş kitap arşivine sahip olan 2. EL KİTAP MARKET halkın ve özellikle öğrencilerin büyük ilgisini görüyor.

170420131514516744919_5.jpg

Fiyat polkitikasındaki kaliteli duruşu, sürekli kitap sirkülasyonları ve arz-talep karşısındaki güncel durumlarıyla müşterileri için sürekli uğrak yeri halini almayı başarmıştır.
Roman, Şiir, Tasavuuf, Ders ve Hazırlık Kitaplarından tutunda aklınıza gelebilecek eski yeni tüm dergiler de raflarda yer almakta.

2. El Kitap Market aynı zamanda NOTA MÜZİK ile de organik bağa sahip olup, Renan GÜNDOĞDU ve Ayhan ATABEK liderliğinde Kocaeli halkına hizmet vermektedir.

170420131514516744919_4.jpg

Nota Müzik evinde aradığınız bütün enstrümanlar, Ekipmanlar, Eğitim Kitapları, Eğitmen hocalar ve satış sonrası destek ile yüzünüz sürekli gülüyor.

Satışı yapılan bazı markalar ; Cort, İbanez, Yamaha, Valencia, Planet Waves, Dadario, Masterwork, Mega, Marshall, Roland, Casio ve müzik dünyasının diğer dev markaları…
Aynı zamanda dilediğiniz enstrümanların eğitmenleri sayesinde Nota Müzik Evi’nden eğitimde alabilmektesiniz.

Ne diyelim. Kocaeli halkını düşünüp bu kadar kaliteli hizmet veren 2.El Kitap Market ve Nota Müzik Evi’nin sahipleri Ayhan ATABEK ve Renan GÜNDOĞDU’ya başarıları için teşekkür etmek gerekir.

17 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR