Fotoğrafçılar, Tarih Koridoru’nu fotoğrafladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Fotoğrafçılar Odası üyeleriyle Süleymanpaşa Hamamı Nevi Sanat Kafe’de düzenlenen kahvaltılı toplantıd...

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Fotoğrafçılar Odası üyeleriyle Süleymanpaşa Hamamı Nevi Sanat Kafe’de düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Kahvaltı programına Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Fotoğrafçılar Odası Başkanı İbrahim Şahin, Akçakoca Mahalle Muhtarı Mehmet Şahin ile fotoğrafçılar katıldı.

 

“FOTOĞRAFLANACAK ÇOK YER VAR”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Tam fotoğraflık diyebileceğimiz bir ortamda sizlerle birlikteyiz. Sosyal belediyecilik alanında Kapanca Sokak, Akçakoca Meydanı, Sırrı Paşa Caddesi gibi bölgelerde çalışmalar yaptık. Tarihi bölgelerde bu çalışmaları yapmak hiç de kolay olmuyor. Karaburç’un restore edilmesi yönündeki çalışmalarımız da devam ediyor. İzmit’in kültür turizm kenti olması yönündeki çalışmalarımız meyvelerini vermeye başladı. İzmit artık sadece sanayi kimliği ile değil sanat kültür, turizm kimliğiyle de anılmaya başlayacak” dedi.

 

“PROJE BEKLİYORUZ”

Başkan Doğan, “Siz fotoğrafçılarımız hem bu işin ticari, hem de sanatsal yönünde hizmet veriyorsunuz. Bu anlamda sizlerle güzel projeler yapabiliriz. Sizler proje getirirseniz bizler her zaman desteğe hazırız. Hayat anı yakalamaktır. Fotoğrafçılık o anı ölümsüzleştirme ve kalıcı hale getirmektir. İnşallah o güzel anı hep birlikte yakalarız. Birlikte şehrimizi daha çok tanıtacağız. Turizmcilerle de buluşmalar yapacağız. Bütün çabamız ve çalışmalarımız kültür, turizm kenti İzmit içindir” şeklinde konuştu. 

10 Ağustos 2017 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR