Emekliler Erbakan’ı andı

        Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Av. Zafer Mutlu, Türkiye Emekliler Derneği İzmit Şubesi’ni ziyaret etti. Burada Şube başkanı Mehmet...

BÜYÜT

 

 

 

 

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Av. Zafer Mutlu, Türkiye Emekliler Derneği İzmit Şubesi’ni ziyaret etti. Burada Şube başkanı Mehmet Kara ve üyelerle buluşan Mutlu, ilçe için hazırladıkları projelerinden söz etti.

 

ERBAKAN SAYESİNDE

Konuklarıyla yakından ilgilenen dernek başkanı Mehmet Kara, merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ı rahmetle andıklarını belirterek, “Biz emekliler olarak kendisinin verdiği zamlarla ayakta duruyoruz. Onun desteği olmasaydı bugün emeklilerin hali daha vahim olurdu. Bu halimizi Erbakan Hoca’ya borçluyuz” dedi.

 

HOCA’MIZIN YOLUNDAYIZ

Emeklilerin vefalı sözlerinden dolayı duygulandığını söyleyen başkan adayı Zafer Mutlu ise, “Bizler Hocamızın yolunda ilerleyen hizmet erleriyiz. Gerçek talebeleriyiz. Önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Sözleriniz çok anlamlı. Ekonomik olarak güçlü, üreten bir Türkiye hedefimiz yolunda ilk adımı 30 Mart’ta atacağız. 2015 genel seçimlerinde ise SP iktidar olacaktır” dedi.

 

EMEKLİLER SIKINTILI

Projeleriyle göreve hazır olduklarını söyleyen Mutlu, “Büyük hedeflerimiz var. İzmit’te yapılmayanları yapmaya talibiz” dedi ve projelerinden söz etti. Bu arada dernek başkanı Mehmet Kara, ulaşım konusunda, 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz seyahat kararı ile ilgili bazı kooperatif üyeleri ile sorun yaşadıklarını belirterek, konunun üzerine gitmelerini istedi.

12 Mart 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR