Başkan Baran muhtarlarla buluştu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, halk toplantılarından sonra şimdi de muhtarlarla bir araya gelerek, taleplerini ilk ağızdan dinledi.   Başkan...

BÜYÜT

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, halk toplantılarından sonra şimdi de muhtarlarla bir araya gelerek, taleplerini ilk ağızdan dinledi.

 

Başkanımızla El Ele,  Şehrin Yönetimine Katkı Sağlamak Bizleri Mutlu Ediyor

Her mahallede ummalı bir çalışma başlatan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, etkin bir yönetim modeli geliştirmek için köy ve mahalle muhtarlarıyla ayda bir düzenli olarak bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

 

Mahallelerin sorunlarının karşılıklı olarak değerlendirilerek ihtiyaçların karşılanabilmesi için hızlı çözümler üretilmesinin önemine değinen Belediye Başkanı Baran, muhtarların halkın temsilcileri olduğunu söyledi.  

 

Tütünçiftlik Körfez Belediye Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Muhtarlar Koordinatörü Necmettin Çalışkancı katıldı. Düzenlenen toplantıya muhtarlar, yoğun ilgi gösterdi.

 

Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok talep ve isteklerin dile getirilmesi, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının önemini vurgulayan muhtarlar da “Başkanımızla el ele,  şehrin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor” dedi.

 

Başkan Baran, “Amacımız Her Mahallesi Yanşanılabilir Daha Güzel Körfez Oluşturmak”

Körfez Belediyesinin 2014 – 2015 yılı içerisinde yapılacak projeler hakkında bilgiler veren Başkan Baran, “her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Körfez oluşturmak” dedi. Başkan Baran, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Halkımız bizim istikrarımıza ve çalışmalarımıza sonuna kadar güveniyor. Bu güveni hiçbir zaman boşa çıkartmadık, çıkartmayacağız. Bizlere bu zamana kadar destek olan yaptığımız projelerin arkasında duran siz değerli Mahalle Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını söyleyen Başkan Baran, “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz”  dedi.

 

Başkan Baran, “İstek ve Talepleriniz Kısa Sürede Çözüme Ulaşacak”

Mahalle muhtarları teker teker söz alarak Başkan Baran’a sorularını ileterek karşılıklı olarak sorulan sorulara çözümler arandı. Mahalle muhtarının konuşmalarını, istek ve taleplerini dikkatle dinleyen Başkan Baran not alarak görüşülen konuların en kısa zamanda çözüme ulaşacağını ifade etti.

22 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR