Mustafa Soydabaş 5’inci sırada iddialı

Mustafa Soydabaş, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimler de AKP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Soydabaş, “5’nci sırad...

BÜYÜT

Mustafa Soydabaş, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimler de AKP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Soydabaş, “5’nci sıradan listeye gireceğimi düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı iken Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun kararı sonrasında bu görevinden alınan Mustafa Soydabaş, belediye bünyesinde mimar olarak hizmet etmeye devam etti. Otel Asya’da düzenlediği basın toplantısında Mustafa Soydabaş belediyede ki görevinden istifa ettiğini 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde AKP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

10 BİN OY ARTACAK
Soydabaş, “Bilindiği gibi 26 yıllık kamu görevlisi bir belediyeci olarak görev yaptım. Bu süre zarfında şahsıma verilen görevleri en iyi şekilde ifa ettiğim gibi hiçbir ayrım yapmadan kent insanımıza hizmet verdim. Bu kentin inşam olarak 31 yıllık mesleki ve yöneticilik birikimimi de arkama alarak, kent insanımızın kadirşinaslık ve vefa duygusuna da güvenerek 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AKP’den milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Aday gösterilmem durumunda AKP’nin adlığı oy 10 bin artacaktır. CHP, MHP, SP ve HAS Parti’den oylar gelecektir” dedi.

08 Mart 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR