Kocaelispor ürünleri fuar içindeki binada satılacak

        DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİR KONUYDU Başkan Yavuz konuyla ilgili olarak "Bildiğiniz gibi çözmemiz gereken birçok konu var. Takımımızı elimizden geldiği ka...

BÜYÜT

 

 

 

 

DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİR KONUYDU

Başkan Yavuz konuyla ilgili olarak "Bildiğiniz gibi çözmemiz gereken birçok konu var. Takımımızı elimizden geldiği kadar iyi oyunculardan kurduk. Hocamız hem genel hem de eksik olunan bölgelerle ilgili olarak raporunu bize verecek. Tabii ki saha dışı ile ilgili de düşündüğümüz projeler var. Bunlardan birisi de store mağazasının açılıp açılmayacağı ile ilgiliydi" dedi.

 

HERKES ÜRÜN ALABİLECEK

Yavuz, mağaza için kira bedeli vermek yerine, ürünlerin fuar içindeki binadan temin edilmesini sağlayacaklarını belirtti ve "Fuar içindeki binamızda Kocaelispor ürünlerini satacağız. Bunun zamanı için net bir tarih vermeyeceğim. Ancak sezon öncesi bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Orayı gece de açık tutmak istiyoruz. Maç günü, stat güzergahında yer alan binaya gelecek olan taraftarlarımız, ürünlerimizi alabilecek. Ürünlerin satışı için stantlar da kuracağız. Açıkçası bir yer tutup kira ödemeye kalksak neresinden baksanız en az 7-8 bin lira kira vermemiz gerekiyor. Bizim de böyle bir lüksümüz yok" diye konuştu.

 

İDARİ BİNA ALİKAHYA'YA TAŞINIYOR

Başkan Yavuz, idari binanın Alikahya'daki tesislere taşınacağını ifade etti ve "Kulübümüzün fuar içindeki kulüp binasının idari kısmını Alikahya'daki tesislere alıyoruz. Evrak işlemlerimiz bu tesislerimizin içinde olacak. Oradaki tesislerin günde bir kaç saat değil, sürekli aktif hale gelmesini istiyoruz, önemsiyoruz" şeklinde konuştu.

25 Temmuz 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR