Tarihi Hamburgerci Dayı açıldı

    Kocaeli’nin ilk, Türkiye’nin ikinci hamburgercisi Nevzat Çıtak, yeni iş yeri, yeni ismi ve aynı lezzetiyle Kocaeli halkına hizmet etmeye devam edi...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli’nin ilk, Türkiye’nin ikinci hamburgercisi Nevzat Çıtak, yeni iş yeri, yeni ismi ve aynı lezzetiyle Kocaeli halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Kocaeli’nin ilk, Türkiye’nin ikinci hamburgercisi Nevzat Çıtak, Kocaeli halkına hizmet etmeye devam etmek için, yeni ismi ve aynı lezzetiyle yeni iş yerini açtı. Cedit Mahallesi Turan Güneş Caddesi’ndeki açılışa İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan katıldı.

“KİMSE BİLMEZKEN BİZ HAMBURGER YAPIYORDUK”

Hamburgeri kimse bilmezken, 1977 yılından beri hamburger yaptıklarını dile getiren Nevzat Çıtak, “40 yaşında emekli olduktan sonra bu işe başladım ve o yaştan sonra atıldığım bir işte marka olmayı başardım” dedi. Açılışa katılan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise hayırlar dileyerek açılışı gerçekleştirdi. Kurdeleyi kesen Doğan, açılışın ardından Tarihi Hamburgerci Dayı’yı gezdi. 5 personeli bulunan Tarihi Hamburgerci Dayı, 200 metrekare üzerine kurulu ve 70-80 kişi kapasiteli. 

31 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR