İlyas Şeker, hemşerilerini ağırladı

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in Gebze Yavuz Usta Cağ Kebap’ta hemşerilerini ağırladığı kahvaltı programına Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyo...

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in Gebze Yavuz Usta Cağ Kebap’ta hemşerilerini ağırladığı kahvaltı programına Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun, KEDFE Başkan Vekili Erkan Ayan, KEDFE Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Erzurumlular Vakfı  Başkanı Azmi Cihat Hatipoglu, Kocaeli İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Erzurum ilçe ve köy dernek başkanları ve basın mensupları katıldı.

 

Kocaeli’nin farklı ilçelerinden davete katılan Erzurum dernek başkanlarının kendilerini ve derneklerini tanıtarak başladıkları programda konuşan KEDFE Başkanı Tekin Dursun kendilerine yaptığı bu jetsen dolayı Şeker’e teşekkür etti. Dursun, bir Erzurumlu olarak kendilerini çok iyi temsil edeceğine inandıkları söyleyerek İlyas Şeker’e görevinde başarılar diledi. Federasyon olarak her siyasi görüşe saygı duyduklarını belirten Dursun Kocaeli’nde bulunan Erzurumlu nüfusun siyasi temsili noktasında daha çok isme ihtiyaç bulunduğunun altını çizdi.

 

GÜZEL BİR SONUÇ ELDE ETTİK

Yaptığı konuşmada davetine katılan Erzurum dernek başkanlarına teşekkürlerini sunan AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Seçim süreci içerisinde bize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı ve verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını şöyle devam ettirdi:

“İçimizde farklı siyasi görüşten arkadaşlarımız var onlara saygı duyuyorum ama bu seçim biraz daha farklıydı. 7 Hazirandan sonra ülkede yaşanan sıkıntıları hep birlikte gördük. Neticede 1 Kasım’da güzel bir sonuç elde  ettik. Vatandaşlarımız üstüne düşen görevi yerine getirdi oyunu kullandı. Şimdi sıra bizde Ak Parti olarak kaldığımız yerden aynı tempo ile hata yapmadan, eksik yapmadan daha çok hizmet yapmayı hedefliyoruz. Bilmeyerek hatalarımız olursa da her zaman bizi ikaz edebilirsiniz. 76 milyon insanla birlikte biz varız. Bu dönemde yapılacak olan hizmetlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”

Beraber yapılan kahvaltının ardından günün anısına toplu fotoğraf çektirildi ve ilerleyen saatlere kadar sohbet edildi.

23 Kasım 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR