Emniyette terfi ve şark görevi bir arada

  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nde uzun süredir beklenen terfiler açıklandı. Buna göre; 2. Sınıf Emniyet Müdürleri Adnan İmamoğlu, Ali Öztürk, Hakan B...

 

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nde uzun süredir beklenen terfiler açıklandı. Buna göre; 2. Sınıf Emniyet Müdürleri Adnan İmamoğlu, Ali Öztürk, Hakan Başkal, Erdoğan Taşdemir ve Taşkın Geçer 1. Sınıf Emniyet Müdürü olarak terfi ettirildi.

 

BAZI MÜDÜRLERİN

TERFİLERİ YAPILMADI

Diğer sınıflarda terfi bekleyen 3. ve 4. sınıf emniyet müdürleri ise beklenilenin aksine terfi ettirilmedi. Ayrıca 20 komiser yardımcısı komiserliğe, komiser rütbeli polisler ise başkomiserliğe terfi etti. Amir rütbesinde olan ve 4. sınıf emniyet müdürlüğü bekleyen polisler ise terfi ettirilmedi.

 

ŞARKLAR DA AÇIKLANDI

Haziran ayının başında açıklanması beklenen, ancak temmuz ayına sarkan terfi açıklamalarının yanı sıra bazı polis müdürlerinin de şark tayinleri çıktı. Emniyet Müdür Yardımcısı 2. Sınıf Emniyet Müdürü Bilal Boğaz, 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özel Güvenlik Şube Müdürü Şenol Toplu, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Çocuk Şube Müdürleri Hasan Hüseyin ve Bülent Atasever’in şark tayinleri çıkarken, 3. Sınıf Emniyet Müdürü ve Emniyet Müdür Yardımcısı Vekili Kıvanç Demir’in ise İstanbul’a tayini çıktı.

02 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!

Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR