İzmit Müftüsü Keşvelioğlu’dan KİHMED’e ziyaret

Sebahattin Yamak ve Yönetim Kurulu’nun hazır bulunduğu ziyarette yeni hedefler ve projeler hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu. Başkan Sebahattin...

BÜYÜT

Sebahattin Yamak ve Yönetim Kurulu’nun hazır bulunduğu ziyarette yeni hedefler ve projeler hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu. Başkan Sebahattin Yamak ve teşkilatlar, faaliyetleri, projeleri ile ilgili İzmit İlçe Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu’na bilgiler verdiler.

İlçe Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu “KİHMED’in yeni dönemde projeleriyle birçok başarıya imza atacağını düşünüyorum. Bu projelerde müftülük olarak üzerimize düşen her konuda yanınızdayız. Özellikle din görevlilerimiz ile İmam Hatip Lisesi öğrencilerini buluşturma noktasında gereken tüm çalışmayı yaparak bu yavrularımıza sahip çıkmak istiyoruz. Başkan Sebahattin Yamak ve yönetimini bu projelerinden ve hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu vesileyle yeni Başkan Sebahattin Yamak ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

KİHMED Başkanı Sebahattin Yamak ise “Yeni yönetimimizle birlikte büyük sorumluluklar üstlendik. Teşkilatlar oluşturarak birçok proje geliştirmeyi ve uygulamayı hedefliyoruz. Sayın Müftümüzün bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desteklerini bekliyor, bu nazik ziyaretlerinden ve sohbetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

12 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR