Berrah ve Alper artık evli!..

İLK ADIMI ATMIŞLARDI Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş.'de İdari İşler Bölümüne bağlı olarak çalışan ve Kocaeli'nin başarılı futbolcularından...

BÜYÜT

İLK ADIMI ATMIŞLARDI

Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş.'de İdari İşler Bölümüne bağlı olarak çalışan ve Kocaeli'nin başarılı futbolcularından Alper Gencel ile T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığında Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapan Berrah Gencel, kısa bir süre önce İzmit Öğretmenevi'nde gerçekleşen nişan töreniyle evliliğe giden yolda ilk adımı atmıştı. Gencel çiftinin düğünlerini Derince Tanyıldız Düğün Salonu'nda yaptı.

 

BOL BOL OYNADILAR

Derince macır mahallesinin tanınan ailelerinden Gencel ailesi ile Yahyakaptan'da ikamet eden Baydar ailesi ve dostları genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı. Düğünde bol bol eğlenen çiftin mutluğu ve heyecanı gözlerinden okunurken, onlara eşlik eden davetlilerin sevinci de görülmeye değerdi. Gece boyunca pisti boş bırakmayan davetliler Alper ve Berrah Hanım'a bir ömür boyu mutluluklar diledi. Bizler de Alper Gencel ve Berrah Baydar'ı tebrik ediyoruz.

18 Mayıs 2015 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR