SP Umduğunu buldu

SP Genel Merkezi tarafından başlatılan Bereket Mitingi’nin 7’ncisi ilimizde yapıldı. Merhum Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra Prof.Dr.Mustafa Kama...

BÜYÜT

SP Genel Merkezi tarafından başlatılan Bereket Mitingi’nin 7’ncisi ilimizde yapıldı. Merhum Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra Prof.Dr.Mustafa Kamalak başkanlığında SP ilk kez ilimizde miting yaptı.

SP Genel Merkezi tarafından başlatılan Bereket Miting’lerinin 7’ncisi ilimizde yapıldı. SP İl Gençlik Kolları tarafından miting alanı Perşembe pazarı gelin gibi süslendi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı mitingde saat 17.00’de başlaması planlanırken, SP Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak alana saat 18.30 sularında geldi. Genel Başkan Kalamak’ın gelişinden önce SP Milletvekili adayları Fatih Yıldız, İbrahim Altay, Orhan Gökmen, Mustafa Sezgin, Av.Zafer Mutlu, Mehmet Kaymak, Ahmet Özen ve Ruziye Meryem Tan tarafından konuşmalar yapıldı.

Ardından Hafız Abdülselam Ayaz (10), Merhum Necmettin Erbakan’ın miting konuşmasından kısa bir bölümü okudu. Miting alanında olanlar gözyaşlarına boğulurken, Mücehit Erbakan sloganlarıyla miting alanı inletildi. SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın miting alanına gelmesi sonrasında SP’liler coştular. Genel Başkan Kamalak mitinge gelenleri selamladıktan milletvekili adaylarıyla fotoğraf çektirdi. İstiklal marşının ardından konuşmalara devam edildi. SP İl Başkanı Mustafa Mercan konuşmasında “9 senedir iktidardalar bizim 9 ayda yaptıklarımızı yapamadılar. Özelleştirmeler adı altında 250 tesis satıldı. Milletin istikrarı yok edildi. Şimdi de istikrar sürsün diyorlar. Milletin sorunları yerine kanal projesi ve mega kent projeleri çıkarılıyor. Milletin sorunlarını çözecek projeler üretsinler. Bin fabrika bin işçi projesi ile geliyoruz. 13 Haziran sabahı iktidar olacağız” dedi.

Milletvekili adaylarından Sinan Ejderoğlu, Ahmet Kul ve Birol Aydın tarafından konuşmalar yapıldı. Genel Başkan Mustafa Kamalak sloganlar eşliğinde yeninden kürsüye çıktı. Genel Başkan Kamalak’a Kocaelispor atkısı hediye edildi. Kamalak “TRT tarafından uygulanan yayın politikası karşısında kendileriyle hukuk nezdinde hesaplaşacağız. Haberlere bakılacak olunursa ülke güllük gülüstanlık durumdadır. Zannedersiniz ki Türkiye dünyada değil cennet köşesinde bir yerde. Bir çok bakan var ancak gören yok. Yanlış yere bakıyorlar. Sorunları bilen bilmemezlikten geliyor. 10 yıl önce işsizlik yüzde 6 seviyesindeydi şimdi yüzde 12 seviyesine çıktı. Kocaeli’ye bakın 70 bin işsiz var. Ülkenin kaynaklarından yüzde 6’sını alan en alt tabaka diğer tarafta yüzde 44.4 alan bir kesim var. Yiğit kuru soğana muhtaç hale getirilmiştir. Geliyoruz merak etmeyin. Terör yeninden hortlamıştır. Öyle ki Başbakana kadar gelmiştir. Ülkemizin hangi sorunları çözüldü. Çılgın projeler üretmek yerine aklı başında projeler üretsinler. Başörtüsü ve Kur’an Kerim yasaklarının çözülmesi için bu sefer AKP’li, CHP’li, MHP’li, HAS Partili olun SP’sine oy verin” açıklamasında bulundu.

14 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR