3 gündür elektrikleri kesik

Birçok köyde 3 gündür elektrik olmaması bununla birlikte köylüleri dinleyenin de olmaması dikkat çekiyor. Köylüler SEDAŞ yetkililerine ulaşamıyorlar....

Birçok köyde 3 gündür elektrik olmaması bununla birlikte köylüleri dinleyenin de olmaması dikkat çekiyor. Köylüler SEDAŞ yetkililerine ulaşamıyorlar.

 

Kocaeli’de son günlerde yaşanan fırtına sonrasında İzmit’e bağlı Böğürgen, Nebihoca, Şahbazlar, Seferler köylerinde 3 gündür elektrik verilemiyor. Köylüler tarafından SEDAŞ’a konu bildirilmesine karşın gelen giden yok. Köy muhtarları yetkililere ulaşmaya çalıştıysalar da bir sonuç elde edemediler.

 

ELEKTRİK HATLARI YERDE

Köyde kopan elektrik hatlarının yollara saçılması ise araç trafiğini de durdurdu. Köylüler köyden çıkamadıkları gibi elektrik olmadan da bir şey yapamıyorlar. Bu duruma tepki gösteren köylüler duruma çözüm bulmaya çalışıyorlar.

02 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR