Büyükşehir kereste alımı ihalesini gerçekleştirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde kullanılmak üzere kereste alımı ihalesi, Büyü...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde kullanılmak üzere kereste alımı ihalesi, Büyükşehir hizmet binasında gerçekleştirildi. İhaleye iki firma teklif verdi.

 

34 KALEM FARKLI TÜRDE KERESTE ALINACAK

Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı şantiyesinde kullanılmak üzere gerçekleştirilen ihale kapsamında 34 kalem  kereste alınacak.Temin edilecek türler arasından İroko ,Tali, Sapeli, Çam ve Lareks bulunuyor.

 

2 FİRMA TEKLİF VERDİ

Büyükşehir hizmet binasından gerçekleştirilen ihaleye 2 firma teklif verdi. İhalede en yüksek teklif 1 milyon 800 bin TL ile İtimat Kereste ve Güven Ahşap ortaklığı tarafından verilirken, en düşük teklif 1 milyon 730 bin 500 TL ile Burhan Çelik Ahşap Mamulleri tarafından verildi. İhale sonucu komisyon toplantısından sonra verilecek. İş teslimi ihalenin sonuçlanmasından sonra 210 gün içerisinde idarenin belirlediği alanlara gerçekleştirilecek.

 

FİRMA                                                                        TEKLİF

Burhan Çelik Ahşap                                         1 milyon 730 bin 500 TL

İtimat Kereste + Güven Ahşap                        1 milyon 800 bin TL

16 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR