Yavuz: Çok kıymetli ve anlamlı bir destek

ŞEHİR DESTEĞİNİ ARTTIRIYOR Başkan Bahri Yavuz, Özersoylar'ın verdiği destek için düzenlenen organizasyonda söz aldı. Yavuz, şehrin her geçen gün des...

BÜYÜT

ŞEHİR DESTEĞİNİ ARTTIRIYOR

Başkan Bahri Yavuz, Özersoylar'ın verdiği destek için düzenlenen organizasyonda söz aldı. Yavuz, şehrin her geçen gün desteğini arttırdığını söyledi ve şu şekilde konuştu.  "Öncelikle takımımızın son iki maçta aldıkları galibiyetten ötürü hem teknik kadromuz hem de futbolcularımızı tebrik ediyoruz. "Kocaelispor Gücüne Güç Katıyor, iyi yoldayız, bu daha başlangıç" demiştik. Şehir her geçen gün desteğini arttırıyor. Hem sportif, hem de kurumsal anlamda iyi olduğumuz sürece başarının ve birlikteliğin artacağına inanıyoruz" dedi. 

 

HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPIYOR

Yavuz, herkesin üzerine düşen görevi yaptığını söyledi ve "Bu sezonu Kocaelispor için yeni bir başlangıç olarak belirlemiştik. Hem teknik, hem yönetim hem de sportif kadrolarımız baştan aşağıya yenilendi. Zor bir süreçten geçtik. Spor camiamızın da desteğini aldık. Mükemmel bir yapı kuruldu diyebiliriz. Kocaelispor'u hak ettiği yere taşımak için herkesin çok çalışması gerekiyor. Şu ana kadar herkesin üzerine düşeni fazlası ile yaptığını görüyoruz" diye konuştu. 

 

KOCAELİSPOR MARKASINA SAHİP ÇIKIYORLAR

Başkan Yavuz, Özersoylar'ın Kocaelispor markasına sahip çıktığını ifade etti ve "Bu şehirde yaşayan, ticaret yapan herkese ulaşmak istiyoruz. Bu gün de aldığımız en önemli destek için buradayız. Özersoylar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kürşat Ersoy Bey Kocaelispor'un dönüşüm sürecini çok yakın takip etmiş. Kendisi de verdiğimiz mücadelede yer almak istediğini belirtti. Bizim için çok kıymetli, çok önemli bir girişim bu. Zor günümüzde hiç beklentisi olmadan bu şehrin en büyük markası olan Kocaelispor'a verdiği katkısı bizi onurlandırdı" şeklinde konuştu.

 

BU SEZON ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Başkan Bahri Yavuz, kıymetli bir desteğin yapıldığını söyledi ve "Kocaelispor olarak Bölgesel Amatör Lig'de mücadele ediyoruz. Evet bizim markamız, kimliğimiz çok değerli. Hak ettiği yerde değil. Ancak markamızın ne kadar kıymetli olduğunu Özersoylar'ın yaklaşımı ile bir kere daha görmüş oluyoruz. Uzun bir yolumuz var. 6 yıl sonunda Süper Lig'den bu günkü noktalara geldik. Tabii ki 6 yılda gelinen durumu 1 yılda 6 yıl önceki haline getiremeyiz. Bu yolun en başında bizim ile birlikte olanları bu şehir asla unutmayacak. Özersoylar'ın bu gün verdiği destek bu yüzden çok kıymetli. Bu sezon şampiyon olacağız. Her sezon üzerine koyacağız. Bu yapı daha mükemmel bir hale gelecek, göreceksiniz. Huzurlarınızda bir kez daha Kürşat Ersoy'a teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

19 Ekim 2014 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR