İbrahim Özcan: Hükümet üç maymun misali

Kocaeli Ülkü Ocakları önceki akşam MHP ilçe binası önünde toplanarak Diyarbakır Lice’de dikilen PKK’lı Mahsum Korkmaz’ın heykelini protesto etti. İlk...

Kocaeli Ülkü Ocakları önceki akşam MHP ilçe binası önünde toplanarak Diyarbakır Lice’de dikilen PKK’lı Mahsum Korkmaz’ın heykelini protesto etti. İlk olarak Kocaeli Ülkü Ocakları’nda toplanan üyeler, MHP ilçe binası önüne gelerek şiddetle yağan yağmura rağmen basın açıklamasını gerekleştirdi. Açıklamaya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, MHP eski İl Başkanı Ruhi Çavdar, Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan ve tüm Ülkü Ocakları ilçe başkanları ile ocak üyeleri katıldı.

 

OLANLARDAN HÜKÜMET SORUMLU

İlk olarak açıklamasını yapan İbrahim Özcan, “Milli iradeyi sadece oydan ibaret gören, mukaddes değerlerimizi hiçe sayan, milletimizin dini duygularını sömüren iktidar ülkemizi bölünmenin eşiğine getirmiştir” sözleri ile hükümete yüklendi. Hiçbir dönemde ihanetin bu kadar açığa çıkmadığını, Türk milleti ve devletinin hiç bu kadar aciz duruma düşürülmediğini de belirten Özcan bu olanlardan iktidarı sorumlu tuttu.


YENİ TÜRKİYE BU MUDUR?

Sözlerini sürdüren İbrahim Özcan, “Cumhurbaşkanı olan şahsiyet, bayrak indirildiğinde de teröristlerin heykeli dikildiğinde de asıl bedeli kendisi ödemesi gerekiyor. Günümüzün moda tabiri ‘Yeni Türkiye’ dedikleri bu mudur?  Açılım adı verilen ihanet sürecine her geçen gün yeni bir halka eklenmekte, yaşanan gelişmeler karşısında sözde hükümet üç maymun misali bir tavır takınmaktadır” ifadelerini kullandı.


UZUN HASAN’IN HEYKELİ DİKİLMELİ

Özcan son olarak, “Uzun Hasan’ın memleketi olan Diyarbakır’da bir anıt dikilecekse bu da Uzun Hasan heykeli olmalı. Yaşanan kepazeliğe yetkililer bir an önce müdahale etmeli ve heykeli yıktırmalı. Yaşanan bu rezilliği hiçbir vatandaşımızın sindiremeyeceğine inanıyoruz” ifadelerine yer verdi.

19 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR