TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi Çek Cumhuriyeti’ndeydi

Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Anadolu Lisesi, Proje Hareketliliği kapsamında geçtiğimiz hafta Çek Cumhuriyeti’ne gitti. Hareketlilik boyunca 6 gün bu...

BÜYÜT

Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Anadolu Lisesi, Proje Hareketliliği kapsamında geçtiğimiz hafta Çek Cumhuriyeti’ne gitti. Hareketlilik boyunca 6 gün burada kalan okul öğrenci ve öğretmenleri okul tanıtımı yaparak geri dönüşümle ilgili işletme ziyareti yaptı. Üçüncü günde ise Prag şehrine gidilerek birtakım ziyaretler yapıldı.

 

“TOPLAM 6 ÜLKE KATILDI”

Proje Hareketliliği hakkında bilgi veren Okul Müdür Yardımcısı Hüseyin Gürlagap, “Plastikler öldürür başlıklı projemizin Çek Cumhuriyeti’nin Kladno şehrinde düzenlenen 3. hareketliliğine; 8 öğrenci, 8 öğretmen ile katıldık. Hareketliliğe Slovakya-Almanya-Macaristan-Hırvatistan-Türkiye ve ev sahibi ülke Çek Cumhuriyeti olarak 6 ülke katıldık. Bu projelerde bizlere büyük destek veren sayın Okul Müdürümüz Muharrem Seçgün’e teşekkür ederiz” dedi. Md. Yard. Hüseyin Gürlagap bir sonraki akışın 1 Mayıs 30 Mayıs tarihleri arasında Prag ve Lizbon Şehirlerine 37 öğrenci 4 öğretmen ile katılacaklarını bildirdi.

25 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

alim ozbey - ilçemizi ve ilimizi temsil eden bu çocukları görmeyen başiskele belediye başkanı ve kaymakamına, projenin kabul edilmesini hersene proje başvurusu yapıp yurtdışına öğrenci gönderen öğretmenleri ödüllendirmeyen vali ve il milli eğitim müdürüne yazıklar olsun!!!

Yanıtla . 0Beğen 25 Nisan 10:19
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR