Körfez Artvinliler’de başkan Nuri Almaz oldu

Körfez Artvinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin olağanüstü yapılan genel kurulunda, derneğin ismi, adresi ve başkanı değişti. Dernekte başkan...

BÜYÜT

Körfez Artvinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin olağanüstü yapılan genel kurulunda, derneğin ismi, adresi ve başkanı değişti. Dernekte başkan İbrahim Durmuş görevini Av. Nuri Almaz’a bıraktı.

Körfez Artvinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasında gerçekleşen genel kurulun Divan Başkanlığını İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç yaptı. Divan katipliklerine Pınar Atabay ve Mehmet Emin Yeten’in seçildiği genel kurula Kocaeli İl Tarım Müdürü Abdullah Öztürk ve çok sayıda Artvinli katıldı.Yönetim seçiminin yapılmadığı olağanüstü genel kurulda yönetim içerisinde başkan değişikliğine gidildi. Mevcut başkan İbrahim Durmuş, başkanlık görevini Kocaeli Baro Başkan Yardımcısı Av. Nuri Almaz’a devretti.

DERNEĞİN İSMİ DEĞİŞTİ
Körfez Artvinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği isminin Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği olarak değiştirildiği genel kurulda, dernek merkezinin de İzmit’e taşınması kararı alındı. Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği ismiyle İzmit’e Av. Nuri Almaz başkanlığında faaliyetlerine devam edecek dernek yönetimde İbrahim Durmuş, İsmail Baran, Mustafa Öztürk, Mikail Kalyoncu, Mete Bilgin, Necdet Algan, Nihat Tekgümüş, Gülcemal Gökçe ve Mehmet Emin Yeten bulunuyor. Katılımın yoğun olduğu kongrede eski başkan İbrahim Durmuş ve yeni başkan Av. Nuri Almaz’da birer teşekkür konuşması yaptı.

17 Ocak 2012 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR