Özak’a CHP’li meclis üyelerinden ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili (CHP) meclis üyeleri Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı ziyaret etti. Başkan Vekili Öz...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili (CHP) meclis üyeleri Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı ziyaret etti. Başkan Vekili Özak’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette CHP’li meclis üyeleri Özak’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ DİLE GETİRDİLER
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Vekili Özak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini dile getiren Büyükşehir Belediyesi (Cumhuriyet Halk Parti) CHP’li üyeler de görüş ve önerilerini dile getirdiler.
 
GÜVENİMİZ TAM
Ziyarette Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği ve önümüzdeki dönemlerde uygulayacağı projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis üyeleri, Kocaeli için yapılan her hizmetin destekçileri olacaklarını belirterek, bu yöndeki çalışmaların kente yaşayan vatandaşların refahı için olduğunun altını çizdi. CHP Meclis üyeleri, bu paraleldeki hizmetlerin yürütülmesinde görev alan Başkan Vekili Zekeriya Özak’a güvenlerinin tam olduğunu aktardı.
 
DESTEKLER DAHA DA GÜÇ VERİR
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak ise, CHP Meclis üyelerinin nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Vekili Özak, Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’yi dünya kenti yapma yolundaki hizmetlerini sürdüreceğini belirterek, çalışmaların her geçen gün ivme kazanarak artacağını ifade etti. Özak, bu hizmetlerde Meclis’te yer alan siyasi grup temsilcilerin verdikleri desteklerin de çok önemli olduğunu hatırlatarak, birlikteliğin kentin dinamik yapısını daha da güçlendireceğini kaydetti.
 
UZLAŞMA VE HOŞGÖRÜ KÜLTÜRÜ
Başkan Vekili Zekeriya Özak, siyasetteki kutuplaşmalar yerine uzlaşmanın ve hoşgörü kültürünün gelişmesinin önemine değindi. Özak, birlikteliği kapsayan kültürün hem kentimiz hem de ülkemize çok olumlu katkılar sağlayacağını ifade etti.

16 Eylül 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR