Doğan: Öğretmenliğin ön şartı merhametli olmaktır

Derince İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği’nin İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği kurumlar arası kaynaşma toplantısı Zübeyde Hanım Kültür...

Derince İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği’nin İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği kurumlar arası kaynaşma toplantısı Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Derince Belediyesi’nin katkılarıyla tertip edilen toplantıda ilçede görev yapan din görevlileri ve öğretmenler bir araya gelerek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü hep birlikte kutladılar.

 

DİN GÖREVLİLERİ

Katılımın yoğun olduğu toplantıya Derince Belediye Başkan Vekili Nurettin Işık, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, Derince İlçe Müftüsü Birol Nurlu, Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği (KİHMED) Başkanı Sabahattin Yamak, Derince İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (DİMMED) Başkanı Yılmaz Yaykın, Derince Esnaflar ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Sargın ile ilçede görev yapan öğretmenler ve din görevlileri iştirak etti.

 

İL MÜFTÜSÜ KONUŞTU

Toplantıda son konuşmayı yapan Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan da memuriyet yaşamına öğretmen olarak başladığını ifade ederek, “Öğretmenliğin ön şartı merhametli olmaktır. Bütün öğretmenlerimizi ve hocalarımızı bu özel gün vesilesiyle tebrik ediyorum” dedi. Kurumlar arası kaynaşma toplantısı yapılan ikramlar ve sonrasında Derince Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülkadir Yardımcı’nın yaptırdığı dua ile sona erdi.

27 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR