GİRİŞİMCİLİK KURSUNUN 2012 YILI 3.PROĞRAMI TÜMSİAD GEBZE ŞUBESİNDE BAŞLATILDI

KOGEB tarafından koordinasyonu yapılan ve Türkiye de belli SİAD lara tanınan girişimcilik kursları nın 2012 yılı 3. Periyodu ve 5.si TÜMSİAD Gebze Şub...

BÜYÜT

KOGEB tarafından koordinasyonu yapılan ve Türkiye de belli SİAD lara tanınan girişimcilik kursları nın 2012 yılı 3. Periyodu ve 5.si TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından başlatıldı. Daha önce yapılan seminerlerde 120 girişimci başarı sertifikası almış, yapmayı tasarladıkları iş yapılanmalarında hazırladıkları projelerini KOSGEB e sunarak, uygun görülen projeler desteklenmiştir.

30 ar kişilik gruplar halinde yapılan eğitimlerde, girişimcilere kurs veren eğitimci Salih KÜKREK, girişimcilik kurslarının gençlerimizin yapmayı düşündüğü yeni iş planlarını hayata geçirme noktasında, bu eğitim kurslarını çok faydalı olduğunu ifade ederek, katılımcıların iş hayatında başarı grafiğinin yükseldiğini söyledi.

Gebze TÜMSİAD Genel Sekreteri Ahmet ÖZBİLEK de, eğitime yeni başlayan kursiyerlere, başarı temennisinde bulunarak, genç girişimci arkadaşların bu seminerlerde şu an yaptıkları iş potansiyelini büyütmek ve yeni projelerini uygulama ve hayata geçirme gibi bir gaye ile geldiklerini, bu seminer sürecinde ciddi bilgi donelerine sahip olacaklarını ayrıca kazandıkları bu birikimin bundan sonraki ticari hayatlarına büyük katkı sağlayacağını yine bu seminer sonunda alacakları sertifika ile yetinmemelerini, TÜMSİAD olarak her zaman girişimcilerin yanında olmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Girişimcilik eğitimine katılan kursiyerlere Gebze TÜMSİAD Başkan ve yönetim kurulu adına başarı diledi.


07 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR