Başiskele’de iş güvenliği eğitimi

Başiskele Belediyesi, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının yaşanmaması için tehlikeleri tanımlamak, riskleri hesaplamak ve bu risklere karşı tedbi...

BÜYÜT


Başiskele Belediyesi, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının yaşanmaması için tehlikeleri tanımlamak, riskleri hesaplamak ve bu risklere karşı tedbirler almak yolunda başlattığı eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda tüm belediye personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri veriliyor.

EĞİTİM YAPILIYOR
Tüm çalışanlarının sağlıklarını sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak en üst seviyede tutmak, çalışma şartlarını ve üretim araçlarını sağlığa uygun hale getirmek, çalışanları zararlı etkilerden koruyarak işin ve işçinin birbirine uyumunu sağlamak üzere İş Sağlığı ve İş Güvenliği çalışmaları kapsamında personeline yönelik düzenlenen eğitimler devam ediyor.

200 PERSONEL
Başiskele Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanunu kapsamında düzenlediği ve İş güvenliği uzmanı Kaan Muhammed Kulaç tarafından 200 personeline elle kaldırma ve taşıma, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, iş kazalarının sebepleri ve korunma prensipleri ile tekniklerinin uygulanması ve kişisel koruyucu donanım kullanımı konusunda bilgiler aktarıldı.

28 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR