Olimpiyat Yıldızları muhteşem geceye hazır

Geçen yıl 22 Ocak’ta düzenlenen Olimpiyat Yıldızları Resitali Programı, bu yıl 14 Ocak Çarşamba günü Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.   HE...

BÜYÜT

Geçen yıl 22 Ocak’ta düzenlenen Olimpiyat Yıldızları Resitali Programı, bu yıl 14 Ocak Çarşamba günü Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

HEDEF BİN KİŞİ

İzmit Belediyesi, Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ve MNY Mühendislik ile ortak bir program düzenleyecek olan Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli halkına yine hafızalılardan silinmeyecek bir gece yaşatacak. Geçen yıl gerçekleşen programda çok yoğun bir katılım sağlanmıştı. 750’ye yakın ailenin katıldığı program unutulmazdı. Bu yıl da 1000 kişinin şölene katılması bekleniyor.

 

BAKANLAR DAVET EDİLDİ

Programa Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Kocaeli Milletvekilleri, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, odalar ve dernekler davet edildi.

 

HAVUÇ, VALİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Kulüp Başkanı Tolga Havuç, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve İzmit Belediyesi spor birimi sorumlusu Necati Akkuzu ile Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret esnasında Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu programa davet eden Kulüp Başkanı Tolga Havuç, kulüp çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vermeyi ihmal etmedi. Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin’de jimnastik branşında yapmış olduğu çalışmaları anlattı. Avrupa’nın en büyük jimnastik salonunu döneminde Mersin’e kazandırarak ülke sporuna büyük hizmetlerde bulunan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, programında bir değişiklik olmaz ise geceye katılacak. Tüm Kocaeli halkına açık olacak program biletsiz ve ücretsiz olacak.

07 Ocak 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR