Öznur: Devlet elden gidiyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakkı Öznur, BBP Kocaeli İl Başkanlığının Sabri Yalım Parkı’nda...

BÜYÜT

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakkı Öznur, BBP Kocaeli İl Başkanlığının Sabri Yalım Parkı’nda düzenleyeceği Birlik Şöleni programı için İl Başkanlığını ziyaret etti.

İl Binasında gerçekleşen ziyarete Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, Ankara İl Başkan Yardımcısı Mükremin Yapıcı, Kocaeli İl Başkanı Rıza Güven Usta, İl Başkan Yardımcıları Sefa Melih Avdan, İsmet Yıldırım, İzmit İlçe Başkanı Seyit Osman Akyüz, Körfez İlçe Başkanı Erdi Coşar, eski İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ve Kocaeli Milletvekili Adayları katıldı. Ziyarette basın açıklaması yapan Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, “Kocaeli İl Başkanlığını seçim çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, faaliyetlerimiz çığ gibi büyüyor. Ülkemiz kritik bir seçim döneminden geçiyorken, Amerika ülkemizi bölmek için elinden geleni yapıyor. Bu da yetmezmiş gibi PKK’nın arkasında bulunan ABD, NATO, Avrupa ve İsrail, Türkiye’yi bölmek istiyor” dedi. Açıklamalarına iktidar partisi AKP’yi hedef alarak sürdüren Öznur, “Açılım dediler, saçılım oldu, ben BTP’ye parti bile demiyorum. İmralı ve Kandil 12 Haziran seçimleri sonrası ülkemizi savaşa sokmaya çalışıyor. AKP ve CHP gerilim siyaseti yapıyorlar, bu nedenle Türkiye savaşa sürükleniyor, ikisi de birbirine demediğini bırakmıyorlar, böyle siyeset yapılmaz” dedi.

“TEMİZ TOPLUM, TEMİZ SİYASET”
Hakkı Öznur, partililerin medyaya sızan kaset haberleri hakkında da “ Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu, bize “ ’Temiz toplum, temiz siyaset’ yapmamızı söyledi, şimdi ise siyasetçilerin tek tek kasetleri çıkıyor, siyasetçiler yaşam biçimlerine dikkat edip, sonra halkın karşısına çıkmalılar, bunların hepsi kirlenmiş partilerdir. Biz onlar gibi kasetle uğraşmıyoruz, biz ülkemizde yaşanan sorunları tartışıp gündeme getiriyoruz. Bu ülkede biz var olduğumuz sürece ezanlarımız susmayıp bayrağımız inmeyecektir dedi. Biz ABD ve İsrail’i tanımayız, bizim arkamızda katil Amerika yok, mafya yok, iş adamları yok, gladyolar yok, çünkü biz kimseden talimat almıyoruz” dedi.

ORTADA KİRLİ PAZARLIKLAR DÖNÜYOR
Biz iktidara geldiğimizde kandili söndürüp, terör örgütünün başını İmralı Palas’ta sallandıracağız, İmralı cezaevi mi otel mi belli değil ve siyasi hükümet buna göz yumuyor. Ortada kirli pazarlıklar dönüyor, siyasi hükümet buna dur diyemiyor, Gandi Ankara’da farklı, Tunceli de farklı konuşuyor. Gandi denilinde indiregandi, CHP denince bölücülük akla geliyor. AKP ve CHP terör ile ekonomik krizi ortadan kaldıramaz. Biz demokrasi ve halkın yanında yer aldık, bölücü terör ve ekonomik sorunlar devam ediyorsa bunun sebebi biz değil AKP’dir. Öznur son olarak “ İktidar partisinin 2023 yılı çılgın projeleri hakkında da açıklama yaparak “ Bizim GÖL ( GÜVENLİK, ÖZGÜRLÜK, REFAH) projelerimizi çaldılar, o projeler bizim projelerimizdir. Bu ülkenin çılgın projelerden ziyade serin fikirli projelere ihtiyacı var. Ülke kan ağlıyor, Devlet elden gidiyor, Başbakan hala ülkemizde barış ve huzur var diyor. Biz İmralı’yı da Kandili de susturacağız” dedi.

21 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR