Petrol Ofisi Madeni Yağlar, iş ortakları ile gücüne güç katıyor

En ileri teknoloji ile geliştirdiği yüksek performans ve üstün koruma sunan ürünleri ile sektör öncülerinin tercihi olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar,...

BÜYÜT

En ileri teknoloji ile geliştirdiği yüksek performans ve üstün koruma sunan ürünleri ile sektör öncülerinin tercihi olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar, bu yıl da Orijinal Ekipman Üreticileri ile olan iş birliklerini güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, uzun yıllardır binek araç, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makinelerine kadar uzanan farklı segmentlerde önde gelen Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile iş birliğini sürdürüyor, yeni ürün ve çözümleriyle yakın iş birlikleri kurmayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük üretim ve dolum tesisine sahip Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın ilk dolum, satış sonrası hizmetler ve teknoloji konusunda iş birliği yaptığı markalar arasında Chevrolet, Opel, Karsan, MAN, Erkunt Traktör, Çukurova İş Makineleri (ÇUMİTAŞ), Hidromek, Hyundai İş Makinaları (HMF), Sanko Makine ve WIRTGEN gibi sektörünün önde gelen markaları yer alıyor.

 

PETDER 2010-2014 yılları arası verilerine göre, madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ pazarında 5 yıldır üst üste lider olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar, madeni yağ sektöründeki gücünü, Türkiye'nin ve yakın coğrafyanın kendi alanında en kapsamlı teknoloji üssü olma özelliği taşıyan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi’nden (POTEM) alıyor. En son teknolojilerin dünya ile eş zamanlı takip edildiği, ürün geliştirme ve üretim çalışmalarının yapıldığı POTEM’de, araç ve motor üreticilerinin beklenti ve standartları doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriliyor. OEM markaları ile yürütülen Ar-GE çalışmalarının yanı sıra ortak düzenlenen pazarlama, satış ve eğitim aktiviteleri, Petrol Ofisi’nin OEM’lerle olan işbirliklerini güçlendiriyor.

14 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR