Başkan Baran’dan partilere ziyaret

Baran, ziyaretlerinde birlik ve beraberlik vurgusu yaptı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki gün partisi AKP ve diğer siyasi partilerin yö...

Baran, ziyaretlerinde birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki gün partisi AKP ve diğer siyasi partilerin yöneticilerini ziyaret etti. Başkan Baran, yaptığı ziyaretler sırasında partilerin ilçe başkanlarına 15 Temmuz darbe kalkışması sonrasındaki destekleri ve ilgileri nedeniyle teşekkür etti.

 

Belediye başkanı İsmail Baran, ilk ziyaretini CHP İlçe Örgütü’ne yaptı. Burada ilçe başkanı Mehmet Kaçar ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Baran’ın ziyaretinde meclis üyeleri Engin Taşdemir, Tayfun Balıkçı ve Fevzi Canbaz da hazır bulundu. Buluşmada konuşan Başkan Baran, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

BİRLİKTELİK VURGUSU

Baran konuşmasında, “Yaşanan darbe girişimi karşısında birlik ve beraberlik vurgusunu dilinizden düşürmediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. İlçe başkanı Mehmet Kaçar da ziyareti dolayısıyla İsmail Baran’a teşekkür etti. Baran’ın sonraki durağı ise MHP İlçe Teşkilatı oldu. İlçe başkanı Zeki Gürsu ve yönetimi Başkan Baran ile ziyareti sırasında yakından ilgilendi.

 

“ECDADIMIZ TARİH YAZMIŞ”

15 Temmuz’da MHP’nin cuntacılara karşı duruşu ve tavrını takdirle karşıladıklarını dile getiren Başkan İsmail Baran, “Vatan hainleri, bizim bölüneceğimizi düşündüler. Ama millet ve siyasi partiler olarak, ülkemizi bölmeye çalışanlara gereken dersi verdik. Tarih yazmış bir ecdadın torunlarıyız” dedi.

 

SON DURAK AKP

Baran’ın sonraki durağı ile Saadet Partisi oldu. Burada Körfez İlçe Başkanı Faruk Coşkun ve yönetimi tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Baran,  ziyaretle ilgili amaçlarını burada dile getirdi. Baran burada da SP’lilere darbe sürecinde verdikleri destek için teşekkür etti. Baran’ın son durağı ise partisi AKP oldu.

 

AKP’Yİ UNUTMADI

İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın’ın başkanlık ettiği yönetim kurulu toplantısına konuk olan belediye başkanı İsmail Baran, “Fethullahçı Terör Örgütü tarafından 15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminin ardından darbeci zihniyete karşı sergilediğiniz dik duruş ve demokrasi nöbetleri nedeniyle sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm dünyaya nasıl güçlü bir devlet olduğumuzu gösterdik” dedi.

18 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR