“Bıçak kemiğe dayanmış, kemik mi kaldı dayansın”

Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, AKP hükümetini eleştirerek, terörü bir an önce çözmesini istediSaadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı...

BÜYÜT

Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, AKP hükümetini eleştirerek, terörü bir an önce çözmesini istedi
Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı haftalık toplantısını Cevdet Çepil başkanlığında yaptı. Çepil yaptığı açıklamada, “Adeta ne diyeceğimizi ne yapacağımızı bilemez hale geldik, beş dakika dahi sevinemez bir durumdayız. Ülkemiz dünyanın en büyük cezaevi haline geldi. Tam 814 bin 578 km karelik devasa bir cezaevi. Gam, keder, kasvet ve göz yaşı hiç kesilmiyor. 75 milyonluk koca bir millet kan ağlıyor. Daha 24 askerimizi ebediyete uğurlamadan önceki gün 4 askerimizin acısı düştü yüreğimize, ertesi gün Bingöl’deki hain saldırıda 8 polisimizi kaybettik .
HER YÖN AĞIT İÇİNDE
Ve bu sabah 10 can daha şehadet şerbetini içti. Hangi yöne dönsek bir ağıt içinde İzmirlisi de var Gazianteplisi de Trabzonlusu da var, Muşlusu da hangisinin acısını paylaşacağımızı şaşırmış durumdayız. Maalesef ülkemizin iktidarında tam 10 yıldır siyaset yapan ustalık dönemleri olduğunu iddia edenler kendilerine yakışan duruşu ortaya koyamamış, hiç çekinmeden; “bıçak kemiğe dayandı, bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz” laflarıyla bu milleti kandırmaya devam ediyorlar.
DESTEK VERİRİZ
Terör milli bir meseledir ve milli mutabakatla çözülmelidir. Herkes milletimizin sağduyu ve asaletine yakışır olgunlukla samimi çözüm önerilerini ortaya koymalıdır. Biz Saadet Partisi olarak bu konuda her türlü katkı ve desteği vermeye hazırız. Terör belası ancak İslam’ı Doğuda tekrar yeşertmekle sönecektir. Cahil bir toplum serseri mayın gibidir işte Doğudaki asıl mesele budur. Kürt sorunu diye bir şey yoktur bu lafların tek amacı Kürtleri bir hedef gibi göstermek ve BOP yani büyük orta doğu projesini kurmaktır.

ACİL ŞİFALAR
Tekrar ediyoruz; PKK’nın içinde Müslüman yoktur, % 100 ermeni ve kızıl Kürt denilen Ataist topluluklardan oluşmaktadır. Bir kez daha tüm şehitlerimize cenabı haktan rahmet yaralılara acil şifalar, ailelerine sabrı cemil dileklerimizi dileyerek, Allah c.c nun milletimizi korurusun birlik ve beraberliğimizi güçlendirsin inşallah” dedi.

21 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR