Doğan: Ulaşım en önemli ihtiyaçlardan biri

Ziyarette insanların en önemli ihtiyaçlarından birinin ulaşım olduğunu vurgulayan Başkan Doğan “İzmit küçük ama özellikle gündüz insan yoğunluğunun v...

BÜYÜT

Ziyarette insanların en önemli ihtiyaçlarından birinin ulaşım olduğunu vurgulayan Başkan Doğan “İzmit küçük ama özellikle gündüz insan yoğunluğunun ve araç sayısının da aynı oranda fazla olduğu bir şehir. Bu sebeple şehrimizde zaman zaman trafik ve otopark sorunu yaşıyoruz. İzmit gibi cazip kentlerde yaşanan bu sorun dünyanın her yerinde yaşanıyor. Bizde Büyükşehir Belediyemizle birlikte bu soruna çözümler üretmeye çalışıyoruz. Özellikle tramvay projesi bu amaçla atılan çok önemli bir adım. Tabi ki tramvayla atılan bu adımın yeni ulaşım araçlarıyla desteklenmesi gerekiyor.

 

KAMU HİZMETİ SUNUYORSUNUZ

Bu anlamda şehrimizde ulaşım hizmeti sunan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kendileri bir kamu hizmeti sunuyorlar. Toplu taşıma araçları kaçınılmaz olarak, metro, tramvay ve teleferik araçları çağın gereklerine ve şehrin ihtiyaçlarına göre belediyeler ve devlet taraf yapılmaktadır. Benim, kooperatifimize ve toplu taşımacılıkla uğraşan diğer kooperatiflere önerim, özellikle belediyenin yaptığı bu tür işlerde iş ortaklığı ve kar ortaklığı yapabilirler. Bizim amacımız ve isteğimiz taksicimizin, minibüsçümüzün, dolmuş taksicimizin gelirlerinin iyi olması, ama aynı zamanda halkımızın da sağlığının, huzurunun yerinde olup mutlu olmasıdır” dedi.


TEŞEKKÜR ETTİLER

Kooperatif Başkanı Timuçin Sevilmiş ilgi ve alakası için Doğan’a teşekkür ederek  “Cedit Mahallesi, Santral Mahallerine dolmuş taksilerin çalışması konusunda başkanımızın desteğini bekliyoruz. Cedit Mahallesiyle ilgili başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Şimdiye kadar taksicilere yapmış olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR