Murat Özdağ’ın tek gündemi ekonomi

Zira 7 Haziran sonrasında yaşanan ekonomik gelişmeler, dövizin büyük bir tırmanışa geçmesi ister istemez sanayi ve ticaretin kalbi olan odaların günd...

Zira 7 Haziran sonrasında yaşanan ekonomik gelişmeler, dövizin büyük bir tırmanışa geçmesi ister istemez sanayi ve ticaretin kalbi olan odaların gündem üzerine yorumlarda bulunmasını sağlıyordu.

Oluşan son tablo ise özellikle ilimizde Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ı ziyadesiyle mutlu etti.

Her iki oda başkanı da yaptıkları ilk değerlendirmelerinde mutluluklarını dile getirerek, bundan sonra ekonominin önünün açılması için gerekli adımların atılması gerektiğine vurgu yaptı.

Bu durumu sosyal medya üzerindeki bir paylaşımında da gündeme getiren Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bir paylaşımını Retweeted’ledi.

O yorumda ise; şu ifadeleri yer alıyordu:

“Türkiye şimdi bu fırsatı kullanmalı, ekonomiye ve reformlara odaklanmalıdır. Şimdi ülkemiz için hep birlikte çalışma zamanı.”

murr.jpg

04 Kasım 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR