İzgaz bu kez bankacılara ödüllendirdi.

İzgaz GDF SUEZ’in uygulamaya koyduğu yöntemlerle müşterilerinin fatura kuyruğunda bekleyerek iş ve zaman kaybına son vermek amacıyla başlattığı otomat...

BÜYÜT

İzgaz GDF SUEZ’in uygulamaya koyduğu yöntemlerle müşterilerinin fatura kuyruğunda bekleyerek iş ve zaman kaybına son vermek amacıyla başlattığı otomatik ödeme kanallarının kullanımına yönelik çalışmaları sürüyor. 2010 yılı mayıs ayında otomatik ödeme ile tahsilat adetlerini artırmak için banka çalışanlarına yönelik bankalar arası yarışma özelliği taşıyan “Otomatik Ödeme Talimatı Toplama” yarışmasının sonuçları belli oldu. Bu yılın şampiyonu Garanti Bankası İzmit Şubesi.

Her ay en fazla otomatik ödeme talimatı alan bankaya, çalışanlarına verilmek üzere 1 adet cep telefonu,6 ay toplamında birinci olan bankaya 1 adet dizüstü bilgisayar ve yılsonu toplamında birinci olan bankaya da 1 adet LCD televizyon veren İzgaz GDF SUEZ’in “Otomatik Ödeme Talimatı Toplama” yarışmasında yıllık,6 aylık ve aylık kategorilerde ipi göğüsleyen Garanti Bankası İzmit Şubesi oldu.

Garanti Bankası İzmit Şubesi çalışanları müşterilerine zaman ve para kaybı yaşamamaları ve fatura son ödeme tarihlerini geçirmemeleri için İzgaz doğal gaz faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek rahat etmeleri yönünde bilgilendirerek 1 yıl içersinde yaklaşım 3900 talep topladı.
1 aylık ve 6 aylık dönemlerde en çok talep toplayan Müşteri Temsilcileri Şebnem Çakmak, Aysun Hande Özel ve Tarık Seyrekoğlu’na hediyeleri İzgaz GDF SUEZ Genel Müdürü İmad Erdoğan tarafından verildi.
Garanti Bankası İzmit Şube Müdürü Ali Alikalfa gişe asistanları ve müşteri temsilcilerinin bankaya gelen müşterilerini zamandan ve paradan tasarruf etmeleri yönünde bilgilendirdikleri belirterek “Gişedeki arkadaşlarla satış temsilcisi arkadaşlarımızla otomatik ödeme talimatı verilmesinin bize ve İzgaz’a ne faydası olur diye aramızda görüştük. Kazan kazan sistemi. En önemli ürünlerimizden biri müşteri bağlılığı sağlamak açısından otomatik ödeme talimatı. İzgaz’ın bu kampanyasıyla yeni müşterilerde elde ettik. Otomatik ödeme güvenli bir ödeme şekli. Banka şubeleri yoğun. Eksi hesap dediğimiz bir hesap tanımlıyoruz. Müşterinin hesabında para olmasa da ödemesi yapılıyor. Otomatik ödeme kazandırır” dedi.

İzgaz GDF SUEZ Genel Müdürü İmad Erdoğan ise Kocaeli ’de çalıştıkları tüm bankalarla iş birliği içersinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek “20 Binin üzerinde vatandaşımızın otomatik ödeme talimatı vermesi memnun edici. Çünkü fatura ödemek vatandaşa külfet getiriyor. Trafikte bekliyorlar. Zaman kayıpları yaşanıyor. İnsanlarımız özellikle yaz sezonunda 5 TL’lik bir fatura için en az 5 TL parayı da yolda izde harcıyor. Bu noktada vatandaşlarımızı rahatlatacak bir uygulama Otomatik Ödeme Talimatı devreye giriyor. Alışkanlıklarımızın değişmesi gerekiyor. Paranın sıcaklığı ile değil, doğal gazın sıcaklığı ile ısının ”dedi. İmad Erdoğan İzgaz GDF SUEZ abone merkezilerinin ödeme nedeniyle meydana gelen yükün otomatik ödemeyle hafifleyeceğini, böylece diğer hizmetlerin daha da kaliteli bir şekilde verilmesinin sağlanacağı da işaret etti.

Yapılan açıklamaların ardından Garanti Bankası İzmit Şube Müdürü Ali Alikalfa, İzgaz Genel Müdürü İmad Erdoğan, hediye kazanan banka personeli ve İzgaz çalışanları bulundukları anı fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.
Kocaeli’nin gaz dağıtım şirketi İzgaz GDF SUEZ, müşterilerinin ödeme alışkanlıklarını pratikleştirici uygulamaları hayata geçirmek için, özellikle yaz ayları içersinde düşük gelen doğal gaz faturalarını zahmetsizce yatırabilmeleri için “faturalarınızı otomatik ödeyerek RAHATLIK kazanın” ve “faturalarınızı Web sitesinden ödeyin ZAMAN kazanın” sloganlarıyla artık geleneksel ödeme yöntemlerini değiştirmeyi hedefliyor. Müşteri ofislerinde sıra beklemeden ödeme yapmayı kolaylaştırmak için her ihtiyaca uygun çözümler üreten İzgaz GDF SUEZ böylelikle ofislerdeki nakit ödeme noktalarının sayısını azaltarak alternatif ödeme kanallarını arttırıyor.

28 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR