Aydın: Annelerimiz rahat bir nefes alacak

Bir toplumun geleceğinin her şeyden önce annelere bağlı olduğu dile getiren CHP Kocaeli Milletvekili Av.Tuba Aydın, CHP Aile Sigortası’nın annelere he...

BÜYÜT

Bir toplumun geleceğinin her şeyden önce annelere bağlı olduğu dile getiren CHP Kocaeli Milletvekili Av.Tuba Aydın, CHP Aile Sigortası’nın annelere hediye edilecek en büyük proje olduğunu söyledi.

ANNELİK ÖZVERİ İSTER
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tuba Aydın yaptığı açıklamada, “Pek çok sıfatım var eş, avukat şimdi de milletvekili adayı. Ama 28 yıllık hayatımda beni en çok mutlu eden sıfat annelik sıfatımdır. Bu duyguyu 6 yıl önce tattım. O günden bu yana yalnız kendim için değil çocuğum içinde yaşıyorum. Annelik her şeyden önce özveri ister. Anne yalnızca yeni bir insanı dünyaya getirmekle kalmaz, aynı zamanda onun için en iyi geleceği de kurmaya çalışır. Bir toplumun geleceği her şeyden önce annelere bağlıdır. Çünkü gelecek nesilleri dünyaya getiren ve getirecek olan annedir” şeklinde konuştu.

ANNELER MUTLU OLACAK
Annenin, toplumun temel direği olan ailenin her şeyi olduğunu belirten Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü, “Bir annenin en büyük mutluluğu çocuğunun hiçbir şeyden geri kalmamasıdır. Anne ister ki çocuğu aç kalmasın, ister ki geleceğinden emin olsun. Bu kaygıları taşımayan anne yoktur. Bu nedenle CHP’nin projelerini en çok da anneler önemsemelidir. Ben, kadınımızı ve onun anneliğini önemsemeksizin yapılacak bir siyasetin hiçbir şeyi çözeceğine inanmıyorum. CHP’nin Aile Sigortası projesi tüm samimiyetimle söylüyorum ki anneleri düşünen ve onların bir nebze olsun rahatlamalarını amaçlayan tek siyasal projedir. Çünkü Aile Sigortasıyla geliri olmayan her aileye en az 600 TL verilecek ve bu para kadının banka hesabına yatırılacaktır. Böylece kadınlarımızı, annelerimizi yarını düşünme kaygısından bir parça olsun kurtarabileceğimize, rahat bir nefes alabileceklerine inanıyorum. Bu his ve dileklerle hepinizin anneler gününü kutlarım.”

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR