GOSB’TA kalitde mükemmellik konuşuldu

KalDer ve GOSB işbirliğiyle önceki gün düzenlenen toplantıda yerel kalkınma ve kalitede mükemmellik konuşuldu. Toplantıda Türkiye’nin sayılı kuruluşla...

BÜYÜT

KalDer ve GOSB işbirliğiyle önceki gün düzenlenen toplantıda yerel kalkınma ve kalitede mükemmellik konuşuldu. Toplantıda Türkiye’nin sayılı kuruluşları deneyimlerini paylaştı.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi işbirliği ile planlanan Mükemmellik Platformu-Yerel Kalkınma ve Mükemmellik Yolculuğu Toplantı dizisinin üçüncüsü Gebze Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin sürdürülebilir mükemmellik ve kalite yönetiminde marka olmuş kuruluşları Eczacıbaşı Askaynak A.Ş, Siemens San. ve Tic. A.Ş ve Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş’nin de KalDer liderliğinde bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.

ÖNCÜ KURULUŞLAR
Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve KalDer Yönetim Kurulu Başkanı A.Hamdi Doğan açılış konuşmalarını yaptı. Oturum başkanlığını Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın yaptığı panelde ise Eczacıbaşı Askaynak A.Ş. Teknik Müdür Asuman Özer, Siemens San. ve Tic. A.Ş. Kalite Yönetimi Direktörü Nuray Şen ve Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürü Timur Akarsu konuşma yaptı.

18 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR