Ünlü, başkanları topladı

1 aylık çalışma programını başkanlara veren Ünlü, 7 Haziran seçimlerinde başarılı olmak zorunda olduklarını söyledi.   MHP’de il başkanlığına yenide...

1 aylık çalışma programını başkanlara veren Ünlü, 7 Haziran seçimlerinde başarılı olmak zorunda olduklarını söyledi.

 

MHP’de il başkanlığına yeniden seçilen Aydın Ünlü, ilçe temsilcileri ile önceki gün düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İl Başkanı Ünlü ve yönetiminin hazır bulunduğu toplantıya ilçe başkanlarının yanı sıra ilçe sekreterleri ve teşkilat başkanları da katıldı. Kongrenin ardından yapılan ilk başkanlar toplantısı İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’in sahibi olduğu Rıhtım Restoran’da gerçekleşti.

 

BAŞKANLAR KATILDI

Toplantıya Dilmen’in dışında Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender, Kandıra İlçe Başkanı Türkan Özcan, Çayırova İlçe Başkanı Fatih Kartal, Dilovası İlçe Başkanı Aslan Sazak, Darıca İlçe Başkanı Fatih Kürşat Demir, Gölcük İlçe Başkanı Hüseyin Çıldır, Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz da katıldı.

 

PROGRAM BELİRLENDİ

Toplantıda konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, teşkilat olarak kongre süreçlerini geride bıraktıklarını dile getirdi. Artık kimin kimi desteklediğinin bir öneminin olmadığını vurgulayan Ünlü, “Bundan sonra hepiniz benim ilçe başkanımsınız. Tek hedefimiz şu an 7 Haziran genel seçimleridir” dedi ve ilçe başkanlarına 1 aylık program listelerini verdi.

 

BAŞARI SÖZÜ

Yeniden seçilmesi dolayısıyla Ünlü’yü tebrik eden ilçe başkanları ise haziran ayındaki seçimler için yoğun bir çaba göstereceklerini dile getirdiler. Başkanlar, ilçelerinde en fazla oyu almak için gece gündüz demeden çalışacaklarının altını çizdiler.

08 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR