KASİAD’dan 3. köprüye ziyaret

Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) üyeleri yeni sezona ICA'nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi...

BÜYÜT

Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) üyeleri yeni sezona ICA'nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ne ziyaretle başladı. KASİAD üyelerinden 20 kişilik bir heyet, 3. köprü inşaat sahasına teknik gezi düzenledi.

 

ŞANTİYEYİ GEZDİLER

Heyet, önce proje hakkındaki teknik detaylardan oluşan bir sunum izledi. Proje Kontrol Direktörü Cem Erer heyete projenin gelişmelerini ve yapılan çalışmaları anlattı. ICA İş Sağlığı, İş Güvenliği, Kalite ve Çevre Direktörü Alper Baysal ise projenin Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi süreciyle ilgili bilgi verdi. Heyet, köprü kulelerinin yapımının devam ettiği şantiye alanını ziyaret etti.

 

DEVASA BİR PROJE

KASİAD Komite Koordinatörü Musa Önder; “Derneğimize bağlı mühendis ve mimarlarımızın böyle ender projeleri görüp, bundan faydalanması nedeniyle bu teknik geziyi düzenledik. Bu proje bir mühendislik harikasıdır. Sadece mühendis olarak baktığımızda, projelendirilmesi bile çok uzun süre alır. Bu çalışmanın Türk mühendisleri ve firmaları açısından yapılması bizi çok gururlandırıyor” dedi.

31 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR