Çarşı esnafından Kıbrıs tatili

İKM ve KTO Meslek Komitesi’ndeki 11 esnaf bir araya gelerek “İzmit Çarşı İndirim Pasaportu” kampanyasını tanıttı. Bu kampanya gereği anlaşmalı esnafla...

BÜYÜT

İKM ve KTO Meslek Komitesi’ndeki 11 esnaf bir araya gelerek “İzmit Çarşı İndirim Pasaportu” kampanyasını tanıttı. Bu kampanya gereği anlaşmalı esnaflardan toplam 33 adet alışveriş yapan vatandaşlar, Kıbrıs’a gitmeye de hak kazanacak
İzmit Kent Merkezi (İKM) ve Kocaeli Ticaret Odası (KTO) Meslek Komitesi’ndeki 11 esnaf dün Garnitür Cafe’de bir araya gelerek ‘İzmit Çarşı İndirim Pasaportu’ kampanyası hakkında bilgi verdi. Toplantıya kampanyaya dahil olan esnaflardan Evra Eşarp sahibi Murat Işık, Sümerler’in sahibi Hüseyin Çoban, Güvenal Çanta sahibi Çağrı Özdönmez, Aykut Giyim’in sahibi Aykut Çavuş, Dormen Giyim sahibi Okan Oktay, Renk Mağaza sahibi İsmail Uslu, Hamit Kumaş sahibi Ali Osman Aykan, Şafak Giyim sahibi İrfan Taban ve Beşler Giyim sahibi Turan Fevzi Develi katıldı. Kampanya dahilinde indirim kuponları ile birlikte bu esnafların toplamından 33 adet ürün alan vatandaşlar Kıbrıs’a gitmeye hak kazanacak.
TÜM KUPONLAR KAŞELENECEK
Toplam 10 bin adet ‘İzmit Çarşı İndirim Pasaportu’ bastırıldığını belirterek gerekli açıklamaları yapan Okan Oktay, “Bu 10 bin kupondan 4 bin tanesi elden bankalara, şirketlere ve bunun gibi yerlere, 6 bin tanesi ise direk mağazalardan müşterilerimizin kendisine verilecek. Son kullanım tarihi 15 Ekim olan kuponlara ödeme sırasında kaşe basılacaktır. 11 mağaza ve şubelerinde geçerli olan bu kampanya bir kişi için geçerlidir. Kıbrıs vizesinin alınabilmesi de için tüm kuponların kaşelenmesi gerekir” dedi.
TOPLAM 33 ALIŞVERİŞ
Bu pasaport içindeki toplam 33 alışverişi tamamlayan herkesin Kıbrıs’a gideceğini tekrar hatırlatarak sözlerine devam eden Oktay şunları da ekledi:
“Yavaş yavaş eksiklerimizi tamamlıyoruz. Bizim çarşımızda dostluk var. KTO Binası’nın ulusal bir firmaya verilmesi de bizleri üzmüştür. Sorunumuz KTO Binası’nın kiraya verilmesidir. Yoksa buraya gelecek herhangi bir firmaya karşı değiliz. Her türlü rekabete de varız. KTO’nun üyelerini düşünmesi gerekir. İllaki kiraya verilecekse bina önce Meclis’e sonra ihaleye çıkmalı.
“MECLİS KARARI ÇIKARACAĞIZ”
Tepkimizden dolayı şu an kiraya verme olayı da durdu. Binanın ne şekilde kiraya verileceği konusunda da meclis kararı çıkaracağız. Kimseden korkumuz yok. Kendimize güveniyoruz” Son olarak da 11 esnafın bu kampanyada yer alması hakkında açıklama yapan Oktay, “İnanıyoruz ki bu rakam artacaktır. Kimseyi zorla bu kampanyaya sokamayız. Tüm arkadaşlarımıza kapımız açık” şeklinde konuşmalarını sonlandırdı.

03 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR