Engin: Terör bitmedi!

        Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun genel başkanlığını yaptığı Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) İl Başkanı İlker Engin, dün düzenlediği basın...

 

 

 

 

Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun genel başkanlığını yaptığı Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) İl Başkanı İlker Engin, dün düzenlediği basın toplantısı ile gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Red Paprika Restaurant’taki basın toplantısına Engin’in yanı sıra İl başkan yardımcıları Burak Altan, Soner Özbey, İsmail Işıklı, İsmail Uzer, İzmit İlçe Başkanı Elif Özbey ve ilçe başkan yardımcısı Noyan Göksek de katıldı.

 

TERÖR BİTMEDİ

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlker Engin, HEPAR’ın terörü bitireceğini vurgulayarak, “Şehit haberleri gelmese de şu zamanda terör artarak devam ediyor ve bir siyasal güç olarak karşımıza çıkıyor. Terör bitmedi. Devletin valisi bir il merkezinden ilçe merkezine karayolunu kullanarak gidemiyorsa terör bittiğini söyleyemeyiz. Diyarbakır’da elin eşkıyası yolu kesip kimlik kontrolü yapıyor” ifadelerine yer verdi.

 

BAŞIMIZIN TACIDIR

Anadilde eğitim konusuna da değinen Engin, “Türkçe başımızın tacıdır. Ancak İngilizce, Fransızca nasıl seçmeli ders alınıyorsa Kürkçe de seçmeli olabilir. Eğitimin tamamen Kürtçe olması mümkün değil” dedi. Sadece terör konusunda değil, ekonomik ve dışa bağımlılık alanında da önemli projeleri olduğunu kaydeden Engin, “Yakın bir zamanda tüm projelerimizi kitapçıklar halinde halkımıza dağıtacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

15 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR