İzmit’te Ekolojik Pazar kurulacak

İzmit Belediye Meclisi’nin eylül ayı toplantısı dün belediye başkanı Nevzat Doğan başkanlığında yapıldı. Başkan Doğan, gündem maddelerine geçilmeden...

İzmit Belediye Meclisi’nin eylül ayı toplantısı dün belediye başkanı Nevzat Doğan başkanlığında yapıldı. Başkan Doğan, gündem maddelerine geçilmeden önce 9 Eylül’deki Modern Hayvan Pazarı’nın aşılışı, 9-10 Eylül tarihlerindeki Tarımsal Ürünler Festivali ile 10 Eylül’deki 4. Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri ile ilgili bilgiler vererek meclis üyelerini programlara davet etti.

 

TDBB’YE ÜYE OLACAKLAR

Toplantıda, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’ne üye olunması için Başkan Nevzat Doğan’ın yanı sıra asil üye olarak AKP’den Aykut Bozkurt ve yedek üye olarak da CHP’den İlker Ulusoy’un seçilmesine karar verildi. Ayrıca Keban Belediyesi’nin kardeş belediye olma talebi detaylı incelememek üzere ilgili komisyona havale edildi.

 

PARKA DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ADI VERİLDİ

Topçular Mahallesi, Gazanfer Bilge Bulvarı ile Melis Sokak arasındaki yapımı devam eden parka “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıt Parkı” adının verilmesi meclis üyelerince kabul edildi. Mecliste ayrıca, belediyenin hüküm ve tasarrufunda bulunan Fevziye Camii tuvaletlerinin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi adına bakım ve onarımının kiracı tarafından yapılması da kararlaştırıldı.

 

EKOLOJİK PAZAR KURULACAK

Yapılan meclis toplantısında 41 Burda Alışveriş Merkezi’nin zemin katında Ekolojik Pazar kurulmasıyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu’nun raporu geldiği şekliyle kabul edildi. Bir sonraki meclis toplantısının 4 Ekim Salı günü saat 15.00 de yapılması kararlaştırıldı.

07 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR