Doğan: Başarılı yükselişte kurumların uyumu çok önemli

AKP Kocaeli Milletvekili  Zeki Aygün, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette fikir alışverişinde bulunan ikili g...

AKP Kocaeli Milletvekili  Zeki Aygün, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette fikir alışverişinde bulunan ikili gündeme dair açıklamalarda bulundu. Milletvekili Aygün’ün ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan Doğan, “Gerek Ankara’daki çalışmalarımızda, gerekse yereldeki çalışmalarımızda Zeki Bey her zaman bizim yanımızda oldu, olmaya da devam ediyor. Ülkemizin ve şehrimizin başarılı yükselişinde kurumların uyum içerisinde çalışması çok önemli. Gerek valiliğimiz, gerek belediyelerimiz, gerekse de diğer kurum ve kuruluşlarımızla biz uyum içerisinde çalışan iyi bir ekibiz” dedi.

 

“HEPİMİZİN GÖREVLERİ VAR”

Konuşmasında ülkenin zor ve önemli süreçlerden geçtiğine de değinen Başkan Doğan, “Ülkemizde, hem içerideki şer odaklarına, hem de dışarıda ülkemizin menfaatlerine karşı duranlara karşı önemli mücadele veriliyor. Bu mücadelede hepimizin görevleri var. Özellikle 15 Temmuz gecesinden sonra gerek muhalefet liderlerinin, gerekse yereldeki temsilcilerinin davranışları hepimizi çok mutlu etti. Aslında olması gereken buydu” şeklinde konuştu.

 

“ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİK”

Ardından söz alan Zeki Aygün, “15 yıldan buyana siyasetin içinde bulunduğumuz ve birlikte yol aldığımız, ülkemize hem genelde hem de yerelde hizmet eden arkadaşımızı ziyaret etmek istedik. Meclisimizin tatile girdiği 15 Temmuz gecesi ülkemiz hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı. Çok şükür ki milletimiz bir ve beraber olarak bu hain girişimi püskürttü. Bu süreçte bizi mutlu eden, hem düşmanlarımıza hem de dünyaya önemli mesajlar verdiğimiz gelişmeler oldu. Bunların içerisinde beni en çok sevindiren, mecliste karşılıklı fikir ayrılığına düştüğümüz, demokrasinin gereği olan farklı siyasi partilerin bu olayı görüp, bu olayı tek taraflı sahiplenmeleri ve milletin yanında olmalarıdır” dedi. 

04 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR