Çakır'dan yoğun mesai

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır, Körfez  İlçe Başkanı Osman Badem ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve İlçe Yöneticilerinin katı...

BÜYÜT

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır, Körfez  İlçe Başkanı Osman Badem ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve İlçe Yöneticilerinin katılımı ile Körfez Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, Kafkas Kültür Derneği, Hasta-Yaşlı  ziyaretleri, Taziye ziyaretleri, mahalle esnafı ve pazar esnafını ziyaret ederek genel seçimler için destek istedi.

 

"AK PARTİ HER ZAMAN ESNAFIN YANINDADIR"

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Çakır, pazar esnafı ile görüş bildirirken pazarcılığın önemine vurgu yaparak, "Pazarcı esnafımız, sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine, yaz-kış demeden, yağmur-çamur demeden, alın teriyle, emeğiyle halkımıza hizmet sunmaktasınız. Bu gayretinizle, hem kendi rızkını temin ediyor, hem de her evde ihtiyaç duyulan sebzeyi, meyveyi en taze şekilde insanımıza ulaştırıyorsunuz. Bu yüzden sizler halkımızın sağlığı ve beslenmesindeki en önemli esnaflardansınız. Tüm esnaflara olduğu gibi pazarcılarımıza da hükümet olarak desteği esirgemedik. Ak Parti iktidarları döneminde ülkemizdeki kapalı pazar alanları siz esnafınımızın ürünlerini daha sağlıklı ortamda satsınlar diye çoğaltıldı." dedi.

 

"PAZAR KÜLTÜRÜ DEVAM ETMELİ"

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Çakır, "Pazarcı esnafının reklamı yoksa taze ürünleri, gösterişli binaları yoksa samimiyetleri, kocaman tabelalı vitrinleri yoksa güler yüzü var. Bu yüzden milletimizin gönlündeki yerini büyük marketler alamayacaktır. Tabi siz değerli esnaflarımız taze, sağlam ve en güzel ürünleri halkımıza sunmaya devam etmelisiniz ki memleketimizde pazar kültürünü yaşamaya devam etsin" dedi.

 

"HALK SAMİMİYETİMİZE İNANIYOR"
Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır, halk yönetimle AK parti dönemlerinde yakınlık kurduğunu belirterek,  "Hemen her ilçe de, burada olduğu gibi sivil toplum kuruluşlarıyla, kanaat önderleriyle,  esnafla biraraya geliyor, oturuyoruz, konuşuyoruz, sorunları dinliyoruz, beraber neler yapabiliriz diye görüşüyoruz.  Eğer bu ülkede yöneten-yönetilen arasında bir duvar bir engel olursa halkın sorunlarına çözüm bulmak  mümkün olmaz.Ak Parti olarak biz milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarıyla her zaman milletin içinde olmayı, sorunları, sıkıntıları dinlemeyi tercih ediyoruz. Halkımıza samimi içten davrandığımız için sorunlarınıza çözüm ürettiğimiz için bizi desteklediniz. Bu seçimde halkımız ile daha da yakınlaşan bir siyasi anlayış, sorunların daha hızlı çözecek başkanlık sistemi için hepinizin desteğini istiyoruz" dedi.

01 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR