Kandıra’da halef selef bir arada

Her fırsatta Kandıra'da ve Kocaeli'de yaşayan Kandıralı hemşehrileri ile bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bir dönem Kandıra’da Be...

BÜYÜT

Her fırsatta Kandıra'da ve Kocaeli'de yaşayan Kandıralı hemşehrileri ile bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bir dönem Kandıra’da Belediye Başkanlığı, Kocaelispor yöneticiliği ve Körfez 100. Yıl Rotary Kulübü başkanlığı da yapan Diş Hekimi Turan Sarı'yı İzmit merkez'de bulunan diş hekimliği ofisinde ziyaret etti.

Başkan Köken'in ziyaretinde reklamcı Metin Gönül, Sanayici Günay Gülcü, Kandıralı Dr. Sabri Güncan'ın babası Mustafa Güncan, Salih Orhan Güncan ve kızı Elif Güncan da hazır bulundu.

Diş hekimi Turan Sarı, siyasi hayatındaki ve Belediye Başkanlığı yaptığı dönemdeki tecrübelerinden bahsederek, “Hepimizin tek önceliği Kandıra’mızı refah düzeyi yüksek, modern ve daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için çalışmaktır” dedi.

Sanayici ve Bağırganlı Köyü Taflan Koyu Dernek Başkanı Günay Gülcü de Taflan Koyu Derneği olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Köken'e bilgi vererek bu yaz dernek olarak Taflan Koyunda sürpriz etkinliklere imza atacaklarını kaydetti.

Kandıra’nın gelişimi ve örnek bir ilçe olması için yapılan ve planlanan projelerden bahseden Başkan Köken; “Toplumun her kesiminde yer alan hemşehrilerimizle sık sık bir araya gelerek, istişareler yapıyoruz, özellikle tecrübeli büyüklerimizin fikirlerini alarak Kandıra’yı daha modern bir ilçe haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

09 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR