“Kardeş topluluklarla yakından ilgileniyoruz”

    Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Rumeli Trakya Balkan Dernekleri Platformu ile Abhaz Dernekleri Federasyonu’nu ağırladı....

BÜYÜT

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Rumeli Trakya Balkan Dernekleri Platformu ile Abhaz Dernekleri Federasyonu’nu ağırladı. Ziyaretlerde Abhazya ve Rumeli’deki son durum hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verildi.

 

15 DERNEK PLATFORM OLUŞTURDU

İlk olarak 15 derneğin katılımıyla oluşturulan Kocaeli Rumeli Trakya Balkan Dernekleri Platformu yönetimi Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Platform Dönem Başkanı Hüseyin Aksu, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 15 derneği bir araya getirerek güzel bir oluşum kurduklarını ifade eden Aksu, platform olarak amaçlarının sivil toplum kuruluşları arasında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi olduğunu söyledi.

 

ABHAZYA’DAKİ DURUM

 

Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Abhaz Dernekleri Federasyon Başkanı R. Cengiz Koç ve yönetimini ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu’nu yerel seçimdeki başarısından dolayı tebrik eden Koç, Abhazya’daki durum hakkında bilgiler verdi.

08 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR