Sahne öğretmenlerin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda öğretmenlere yönelik müzik, görsel...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor. Bu kapsamda öğretmenlere yönelik müzik, görsel ve plastik sanatlar, şiir okuma ve standup-skeç-drama branşlarında yarışma düzenliyor. Kocaeli’de görev yapan öğretmenlerin katılabildiği ve yeteneklerin canlı performansla sergileneceği yarışma için başvurular devam ediyor. Yarışmaya başvuru tarihi ise 16 Kasım 2011 Çarşamba günü sona erecek.

YETENEKLERİNİ SERGİLEYECEKLER
Kocaeli’de örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapmakta olan sözleşmeli, ücretli öğretmenler ve usta öğreticilerin katılabildiği yarışma, öğretmenlerin yeteneklerini gösterme fırsatı sunuyor. Öğretmenler Günü’ne farklı bir anlam katacak yarışma enstrüman ve vokal olarak Müzik, serbest teknik resim, karikatür ve süsleme sanatları: hat-ebru, heykel vb olarak görsel ve Plastik Sanatlar, şiir okuma ve standup-skeç-drama branşlarında gerçekleştirilecek.

1 BARANŞTA VE CANLI
Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği yarışmaya öğretmenler en fazla 1 branşta katılabilecekler. “Sahne Öğretmenlerin” adlı yarışma 19-20 Kasım tarihlerinde Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ndeki seçici kurul toplantısında sonuçlanacak.

DERECEYE GİRENLERE PARA ÖDÜLÜ
Her dalın birincisine 2 bin ve mansiyon ödülüne bin lira verileceği renkli yarışmada dereceye girenler 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde performanslarını canlı olarak ortaya koyacak.

MÜRACAAT NUMARALARI
Seçici Kurul üyeleri ve onların birinci derece yakınlarının katılamayacağı yarışmaya müracaat için Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nın 318 16 75/ 79 telefon numaralarından bilgi alınabiliyor.

10 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR