Muhtar adayı Sert ve azaları kahvaltıda buluştu

    Altı muhtar adayının yarışacağı Cedit Mahallesi Muhtar adayı Gölcük Tersanesi emeklisi Muharrem Sert ve azaları kahvaltıda buluştu. Seçimle ilgili...

BÜYÜT

 

 

Altı muhtar adayının yarışacağı Cedit Mahallesi Muhtar adayı Gölcük Tersanesi emeklisi Muharrem Sert ve azaları kahvaltıda buluştu. Seçimle ilgili çalışmalarını ve azalarını tanıtmak amacıyla oluşturulan kahvaltı programı Cedit Mahallesi'nde bulunan Aybaba Restoran'da gerçekleştirildi.

GÖZ ARDI ETMEYECEĞİZ

Seçim çalışmalarından bahseden Sert, "Bir muhtar adayının proje sunma gibi bir lüksü yok. Tek çalışmamız seçildiğimiz zaman mahallenin sıkıntılarına ortak olmak ve onları çözmektir" dedi. Mahalledeki camilerin yakınlarına dilek istek kutuları yerleştireceklerinden bahseden Sert, "Şikayet kutuları sayesinde mahallelinin sıkıntılarını, gözardı etmeyeceğiz. Böylece halkımız muhtarlığa değil, biz halkımıza geleceğiz. Daha önce hiçbir muhtarın gerçekleştirmediği bu çalışmayla biz vatandaşın ayağına gitmiş olacağız" diye konuştu.

KIRICI DEĞİL YAPICIYIZ

Doğup büyüdüğü Cedit Mahallesi'ne hizmet amacıyla muhtar adayı olduğunu belirten Sert, "Amacım mahalle halkımın sorunlarını ve sıkıntılarını ivedi bir şekilde karşılamak. Kavgacı ve kırıcı değil, yapıcı ve onarıcı bir anlayış içerisindeyiz" dedi. Sert "Azalarımızı seçerken ince eleyip sık dokuduk. Mahallemize hizmet aşkıyla yanan arkadaşlarla yola çıktık. Mahalle halkımızla el ele verip onların da desteğini alarak bu göreve geleceğimize inancımız tam. Halkımızın da desteğiyle kazanacağımızı umuyoruz" dedi. 

11 Mart 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR