Pirelli çalışanları Lastik İş’te buluştu

      Disk’e Bağlı Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, başarısının sırrını her zaman, ”Birlik Beraberlik ve Dayanışma” olarak konuşmal...

BÜYÜT

 

 

 

Disk’e Bağlı Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, başarısının sırrını her zaman, ”Birlik Beraberlik ve Dayanışma” olarak konuşmalarının başlangıcında söyler. Bu söylediklerini de her zaman uygulamaya çalışır. Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesislerinin açılması ile birlikte lastik fabrikaları çalışanları zaman zaman bir araya gelip birlikte konuşup yemeklerini yerler, dayanışma örneklerini sergilerler. Önceki gün Türk Pirelli Lastik Fabrikası Bakım Grubu çalışanlarından oluşan 85 kişi daha önce bu bölümden emekli olmuş, işyerinden ayrılmış 85 kişi bir araya geldi.

 

 

KARACAN’A ÖVGÜ

 

Türk Pirelli Bakım gurubu emeklileri ve çalışanlarının bu özel gününün mimarı olan Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Karacan, “İşte sendikamızın başarısı buradadır. Bu birlik ve beraberliğimiz çok iyi kök salmıştır. Bunun bozulmasına asla izin vermeyiz” derken eski Genel Başkan Durmuş Ali Yalnız da Karacan’dan övgüyle söz ederek, “ Abdullah Karacan kardeşimin başarılarından dolayı çok gururluyum. Şu anda lastik-İş sendikası Türkiye ye örnek olacak hizmetler gerçekleştiriyor” dedi.

 

KİMLER KATILDI:

Abdullah Karacan (Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı), Durmuş Ali Yalnız (Lastik-İş Sendikası eski Genel başkanı), Remzi Tunç (Kurucu üye), Hüseyin Muhacıroğlu (Eski Temsilci), Bülent Erdem (Eski Temsilci-Sanayici), Destan Altınay (Eski Atelye Şefi), Ali Şenel (35 yıl önce emekli), Fehmi Güngör (33 Yıl önce emekli), Fettah Koyukan (33 yıl önce emekli), Halit Yener (33 Yıl önce emekli), Necdet Sir (Eski Vardiya bakım Şefi), Remzi Karabıyık, Suat Erhan (Eski Kazan Dairesi Şefi), Erdoğan Özgiray (35 yıl önce emekli), Urret Yenigelen (28 yıl önce emekli), Ercan Yavuz, Murat Hacı.

01 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR