Dr. Kozalı Genç Girişimciler Derneği’ne tavsiyede bulundu

Kocaeli Genç Girişimciler Derneği (KOGGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Bozkurt, Başkan Yardımcısı Ziya Baştopçu, Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı...

Kocaeli Genç Girişimciler Derneği (KOGGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Bozkurt, Başkan Yardımcısı Ziya Baştopçu, Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Samet Ata Türkyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ersan Aşkın Bal, Ömer Faruk Yüce, Hakan Aydemir, kurulduğu günden bu yana kentin en büyük değerlerinden biri haline gelen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ziyaret etti. Genel Müdür Dr. Necip Kozalı’nın misafiri olan genç girişimciler, öncelikle Kozalı tarafından hastane hakkında detaylı bilgi edindiler. Engin tecrübelerini genç girişimcilerle paylaşan Kozalı, kendilerine girişimcilik üzerine çeşitli fikirler de verdi.

 

“EN İYİ HİZMETİ VERMEK İSTİYORUZ”

Dr. Necip Kozalı, “VM Medical Park Hastanesi olarak, tüm branşlarımızda ülkemizin ve Kocaeli’nin en başarılı hekimleri ile çalışıyoruz. Bu bağlamda hastalarımıza en iyi hizmeti verebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Onların hastanemizden mutlu ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde ayrılmaları bizleri ayrıca mutlu ediyor. İlimizde son yıllarda sağlık turizminde önemli gelişmeler yaşandı” şeklinde konuştu.

 

“SAĞLIK TURİZMİ ÜZERİNE ÇALIŞIN”

Genç girişimcilere sağlık turizmi üzerine çalışmaları önerisinde bulunan Kozalı, “Grup olarak ülkemizde ve hastanelerimizin bulunduğu illerde sağlık turizmine çok önem veriyoruz. Bununla ilgili VM Medical Park Hastanesi olarak yurt dışından yabancı uyruklu hastalar kabul ediyoruz. Onları kendi evlerindeymiş gibi ağırlıyoruz” dedi. Kendilerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini ileten Bilal Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretin ardından hastaneyi gezdiler, hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini sundular.

16 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR