JCI’dan networking eğitimi

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (Junıor Chamber International)(JCI) Kocaeli Şubesi Wes Otel’de networking eğitimi düzenledi.Kendini genç ve giri...

BÜYÜT

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (Junıor Chamber International)(JCI) Kocaeli Şubesi Wes Otel’de networking eğitimi düzenledi.

Kendini genç ve girişimci hisseden herkesi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen JCI Kocaeli Şubesi, Wes Otelde önceki akşam networking eğitimi düzenledi. Düzenlenen eğitime konuşmacı olarak 2010 Türkiye Başkanı, 2011 Dünya Başkan Yardımcısı İsmail Haznedar ve 2010 Boğaziçi Şube Başkanı Özer Koç katıldı. Seminere katılan 30 kişiye eğitim sonunda sertifika verildi.

UYGUN FİYATLARLA
Yıl içinde toplum önünde konuşma, münazara eğitimi, yöneticilik, aktif proje eğitimi gibi kurumsal ve kişisel gelişmeye yardımcı seminerler düzenleyen JCI 2011 Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Sımsıkı, “Bugün düzenlediğimiz eğitime İstanbul, Adapazarı, Bolu ve Trakya’dan misafirlerimiz katıldı. Düzenlediğimiz eğitimler sayesinde üyelerimizin uygun fiyatlarla uluslar arası geçerliliği olan sertifika imkanı sunuyoruz. Bu imkandan yararlanmak isteyen herkese kapımız her zaman açık” şeklinde konuştu.

25 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR