SEDAŞ’tan teşekkür plaketi

SEDAŞ’ın Elmas Otelde, İl ve Bölge Sorumluları ile gerçekleştirdiği “Etkin İletişim” konulu eğitim programı başarı ile tamamlandı.Kamu Yönetim Uzmanı...

BÜYÜT

SEDAŞ’ın Elmas Otelde, İl ve Bölge Sorumluları ile gerçekleştirdiği “Etkin İletişim” konulu eğitim programı başarı ile tamamlandı.


Kamu Yönetim Uzmanı Ayhan Şahin’in Protokol Kurallarına ait verdiği eğitim yanısıra, etkin iletişim, şahsi ve kurumsal itibar konu başlıklarını da içeren eğitim programı ve sunum katılımcılar tarafından dikkatle izlendi. SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze İl Sorumluları ve İlçelerin Şebeke Operasyon Bölge Sorumluları ile Şebeke Yapım Sorumlularının bir araya geldiği eğitim programı sonunda katılım belgeleri de verildi.

KİTAP HEDİYE EDİLDİ
Ayhan Şahin’in kendi eseri olan Protokol Kuralları isimli imzalı kitabı, eğitim sırasında SEDAŞ il ve İlçe Bölge sorumlularına SEDAŞ yönetimi tarafından hediye edildi.

TEŞEKKÜR PLAKETİ
Eğitim sırasında katılımcılara anlatılan bilgilerin uygulanmasına yönelik pratikte yaptırıldı. Eğitim sonunda Sakarya Valiliği Özel Kalem Müdürü, Emniyet Amiri ve aynı zamanda Kamu Yönetim Uzmanı olan Ayhan Şahin’e SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan tarafından eğitime katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Protokol Eğitiminin çok verimli geçtiğini ifade eden katılımcılar, görevleri sırasında karşılaştıkları konuların bu tür eğitimlerle uygulamalı olarak kendilerine aktarılmasının çok faydalı olduğunu belirttiler.

17 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR