KOTO'dan 10 bin lira ödüllü logo yarışması

    Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), kurumsal yapısında kullanılacak logonun belirlenmesi amacıyla bir logo yarışması düzenleyecek. KOTO’nun vizyon ve mi...

 

 

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), kurumsal yapısında kullanılacak logonun belirlenmesi amacıyla bir logo yarışması düzenleyecek. KOTO’nun vizyon ve misyonunu yansıtacak, akılda kalıcı, işlevsel ve kolay kullanıma imkan sağlayacak logo yarışması için 21 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak başvurular, 22 Ağustos 2014 tarihinde sona erecek.

İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜYE PLAKET

Katılımcılar yarışma koşullarına uygun nitelikte en fazla 3 tasarımla yarışmaya katılabilecek. Yarışma sonunda birinciye 10 bin TL, ikinciye ve üçüncüye ise plaket ve başarı belgesi takdim edilecek. Seçici kurul tarafından yapılacak değerlendirmede, KOTO’yu en iyi şekilde ifade eden özgünlük, farklılık, yarışma amaçlarına uygunluk gibi kriterler dikkate alınacak.

SONUÇLAR 1 EYLÜL’DE

Değerlendirmeleri 25-29 Ağustos günleri arasında yapılacak logo yarışmasının sonuçları 1 Eylül’de açıklanacak. Yarışmanın katılım koşullarına ilişkin ayrıntılı bilgi ve yarışma sonuçları www.koto.org.tr adresinde yayınlanacak.

21 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR